2737
2734
عشقم شما درمان شدید ؟چه مدت کشید؟پوست بچم کلا از اگزما تیره شده شمام همینطوربود

منم پسرم اگزمای شدید داشت جوری که با ناخن آنقدر می‌کشید زخماش خون میومد خودمم دارم من تحت نظر دکتر توسلیان خیلی بهتر شدم پسرم هم خوب شد برای بچه ها پمادهای کورتون دار خیلی ضرر داره یه پروفسوری گفت فقط برای بچه ها شبانه روز وازلین بمالید یعنی دائم چرب چرب باشه لباس‌های نخی استحمام با آب ولرم هر دو سه روز یه بار حموم زیادش خوب نیست آب گرم و داغ اصلا خوب نیست پماد هم فقط وازلین و شامپو بدن فیروز استفاده کردم کاملا خوب شد من پسرم رو صد تا دکتر بردم صد تا پماد زدم خوب نشد با انجام این کارا کاملا خوب شد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم پسرم اگزمای شدید داشت جوری که با ناخن آنقدر می‌کشید زخماش خون میومد خودمم دارم من تحت نظر دکتر ت ...

عشقم مطبشون کحاست ؟پوست بدن بچه شمام تیره شد؟چون اگزماش خوب شده ولی یه قسمتایی که تیره شده یکساله نرفته 

عشقم مطبشون کحاست ؟پوست بدن بچه شمام تیره شد؟چون اگزماش خوب شده ولی یه قسمتایی که تیره شده یکساله نر ...

خیابان ولیعصر خیابان مختاری من میرم یه مطب دیگه هم سمت ونک داره بزنی گوگل میاره آدرس دقیق و شماره تلفنشو پوست پسر من کاملا طبیعیه تیره نشده

خیابان ولیعصر خیابان مختاری من میرم یه مطب دیگه هم سمت ونک داره بزنی گوگل میاره آدرس دقیق و شماره تل ...

عزیزم چ طوری نوبت بگیرم پیشش ؟؟؟؟

نوبت دهی زده ولی جایی نداره شماره مو ثبت کنم 

2738
ولی بچه منو که دکتر پماد کورتون دار داده !

اگزما قرمز و زبر  نوزادی دار؟خود بخود خوب میشه پمادکروتون دارم نزنی خوب میشه جاشم نمیمونه.برای بچه من جاهای دیگش که اگزما نزد تیره شده 

2706