2737
2734
ن عزیزم خود مراجع گفتن من چندین جا شنیدم ولی از اونجایی ک اصلا شناخت ندارم نمیدونم کدوم مرجع

خودتون برید سرچ کنید متوجه میشید، این دروغ من درآوردی رو ....آدم مجتهدم نباشه می‌فهمه مانع روی پوست وضو رو باطل می‌کنه چه برسه به مژه مصنوعی و ناخن مصنوعی و هزار تا چیز مصنوعیش...

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اعتقاد خودم و گفتم و چیزی ک دورم زیاد دیدم همونطور ک شمام ی نظری داری و حق نداری ب کسی بگو سکوت ک ...

شما داری نظر اشتباه میدی. دین مشخصه. به نظر من و شما نیست. پس مطمئن نگیدو فکر بقیه رو به مسیر غلط نفرستید

2731
من که با لاک و کاشت غسل می کنم نماز میخونم. بستگی به اعتقاد خودت داره. این چیزا که میگن لاک نباید بم ...

زمان پیامبر لاک نبوده. ولی فتوای اصلیش اینه هیچ مانعی نباید روی نقاط غسل و وضو باشه... حالا هر مانعی که مانع رسیدن اب باشه. میخواد لاک باشه. میخواد چسب و کاشت باشه میخواد رنگ و...... باشه

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2740
گفتم نمیدونم کدوم مرجع

خب تو مسائل دینی و شرعی باید حتما خودتون دنبالش برید و بپرسید و تا مطمئن نشدین نگین که خدای نکرده گناه دیگرانم گردن شما نیفته

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

اره عزیزم باید دوباره غسل کنی ولی ببین مرجع کیه فکر کنم مطمئن نیستم 

اگه دست چپت باشه همون نیت غسل بکن بگیر زیر شیر آب بگیر .

ولی اگه سمت راست هست باید بری حمام چون بعد سمت راست چپت غسل داره

🌸با کمال احترام درخواست دوستی پذیرفته نمیشه🌸
نه مجردم خواهر 

دوست عزیز 

باید مجدد غسل کنی 

اینایی که میگن من با کاشت و لاک و فلان و بیسار غسل مییکنم گوش ندین.

فردا، اینا نمیان واجب عقب مانده ی شما رو گردن بگیرن 

🇵🇸🇮🇷🖤 از این به بعد راحت مسخره اش کنین                         به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
بابا همه کاشت دارن الان مراجع تقلید ام گفتن مشکل ندارع این ک لاکه سخت نگیر

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

شما برو احکام کاشت دوباره بخون 

🌸با کمال احترام درخواست دوستی پذیرفته نمیشه🌸
دیدگاهت اینه دیگه حتما من مهم نیس برام

من که هم دین شما نیستم اما هرچیزی قانونی داره مثل دین شما که احکام داره نمیشه هرطور خودمون دوست داشتیم برداشت کنیم 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
حراممم که نیست فقط مانع وضوعه

نوشته جایز نیست

آیا کسی که کاشت ناخن برایش ضرورت ندارد و به‌دلیل عدم امکان یا ضرر یا مشقت زیاد، هنگام وضو یا غسل، ناخن مصنوعی را بر نخواهد داشت، جایز است اقدام به کاشت ناخن کند؟

2. کسی که بدون ضرورت ناخن مصنوعی کاشته است، وظیفه‌اش نسبت به وضو یا غسل و نماز چیست؟

جواب:

1) در فرض سؤال کاشت ناخن جایز نیست.

2) اگر برداشتن ناخن مصنوعی ممکن باشد، وضو یا غسل با آن باطل است و در نتیجه نماز هم باطل است و چنانچه برداشتن آن تا پایان وقت نماز ممکن نباشد یا مشقت غیر قابل تحمل داشته باشد، باید علاوه بر وضو یا غسل جبیره‌ای، تیمم کند و بعد از برداشتن ناخن، بنا بر احتیاط واجب قضای نمازها را نیز بخواند.

2706