2733
2739
عنوان

امروز یا امشب کجا قراره برین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب شب قدره. ان شالله میریم مسجد هم قران سرگرفتن هم مراسم شهادت امیرالمومنین علی علیه السلام

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2728

مهمون دارم ۳۰نفر.رو به متلاشی شدنم اصلا حوصله مهمونو ندارم اما ماه رمضون واسه ثوابش دعوت میکنم.

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

اگه بگم این تعدادی که گفتی واسه ما فقط تعداد نوه ها مادریمونه باورت میشه؟

من 6 تا خاله و 6 تا دایی و مامان بزرگم و بابا بزرگم با 30 تا نوه قد و نیم قد جمع میشیم دور هم اینقدم خوش میگذره

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2740

خانواده ما کلا بیست نفر هستیم که اکثر مواقع خونه بابام جمعیم . امشب هم خونه عموم دعوتیم 

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
مهمون دارم ۳۰نفر.رو به متلاشی شدنم اصلا حوصله مهمونو ندارم اما ماه رمضون واسه ثوابش دعوت میکنم.

وقتی مهمون دعوت میکنی اونم تو این ماه عزیز برا افطار 

با عشق غذا درست کن و پذیرایی کن که به اونام بچسبه خودتم کیف کنی 

2706