2733
2734
عنوان

شماها ژل آلوورا استفاده کردید ؟ بیایید خواهشاااهااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 110136 بازدید | 39 پست

سلام عزیزم من بیشتر مواقع از ژل آلورا استفاده میکنم هم برای پوست هم برای مو.صورتم اگه جوش بزنه فورا آلورا میزنم چون یه گلدون از آلورا تو خونم دارم و فورا استفاده میکنم و دو سه شب موقع خواب به صورتم میزنم و صبح که بیدارمیشم میشورم زود جوشم خوب میشه و پوستم درخشان و نرم میشه.برا موهاام هم دوسه بار استفاده کردم و با روغن زیتون ژل رو مخلوط کردم موهام خیلی نرم و حالت گرفته شد بعد از حمام...حتی برای رشد مو و عفونت های پوست سر هم خیلی خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همنیطوری نزن حساسیت می ده لوسیون شستشوی صورت هربکس و بگیر با کرم مرطوب کننده اش خیلی برای پوست خوبه من که دکتر بهم داد ولی خواهرم و دوستم همینطور استفاده کردند بوی خیلی خوبی داره و خوب به پوستها مختلف جواب میده 

2728

احتماال اینکه حساسیت بده عزیزم هست ولی من کرم ضد حساسیت هربکس بگیر بزن با یک لوسیون شستشوی صورت هربکس ببین چه پوستتو خوب و صاف و باور نمی کنی که چقدر تغیییر ایجاد میشه و برای موهات هم شامپو سبوس برنج پرمون یا چایی سب

احتماال اینکه حساسیت بده عزیزم هست ولی من کرم ضد حساسیت هربکس بگیر بزن با یک لوسیون شستشوی صورت هربکس ببین چه پوستتو خوب و صاف و باور نمی کنی که چقدر تغیییر ایجاد میشه و برای موهات هم شامپو سبوس برنج پرمون یا چایی سبز پرمون فوق العادست 

عزیزم من پوستم مختلطه یه چند وقتی استفاده میکردم نمیدونم چرا رو پوست من نمیساخت هم خشک میشد هم خار ...

برای منم نساخت

ولی خواهرم همش استفاده میکنه و راضیه   

2738

سلام من ویدئوی چگونگی خارج کردن ژل آلوئه ورا و خواصش برای پوست وچگونه نگهداری اون رو گذاشتم توی کانالم توی یوتیوب به اسم Layla A

علاوه بر ژل آلوئه ورا آموزش درست کردن مواد آرایشی رو هم توی کانالم گذاشتم مثل کرم شب وروز .کرم جوانساز.کرم ضدپیری وضد چروک.کرم لیفتینگ.پاک کننده آرایش..پرایمر.انواع تونر وانواع سرم.هم طبیعی وهم کم هزینه هستن

https://youtu.be/t4NPWSgiJKQ

اینم لینک درآوردن ژل آلورا وخواص ونگهداری اون

اگه ویدیو رو دوست داشتین حتما لایک کنید

ونظراتتونو برای من کامنت کنید.

واگه دوست داشتین عضو کانالم بشین کانال رو سابسکرایب کنید

وبرای دیدن ویدئو های جدید زنگوله کنار سابسکرایب رو هم بزنید

من چند روزه  ژل الورا سودا و استفاده میکنم عالیییه پوستم نرم شاداب چروکاش  از بین رفت &nbs ...

ژل طبیعی آلوئه ورا استفاده میکنید ؟؟؟

یا ژل آلوئه ورا مارک سودا؟؟

سودا چیه عزیییییزم؟!

میشه لطفاً توضیح بدی

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
ژل طبیعی آلوئه ورا استفاده میکنید ؟؟؟ یا ژل آلوئه ورا مارک سودا؟؟ سودا چیه عزیییییزم؟! میشه لطفاً ...

من این ماسک میزنم به صورتم عالیه

سفیده تخم مرغ+یکقاشق غذاخوری ژل الوورا رنده شده+یکقاشق چایخوری عسلیکقاشق غذاخوری آب خیار رنده شده + یکقاشق چایخوری گلیسیرین (که 3قطره ابلیمو و3 قطره گلاب اضافه کردم)

باچنگال خوب بهم میزنم کف میکنه 20 دقیقه به پوستم میزنم خشک میشه با اب گرم میشورم بعد اب سرد بصورتم میزنم

صورتم صاف وروشن وابرسانی میشه

مواد توظرف دربسته تویخچال میزارم هرروز یا یک روز درمیون میزنم

بعد ماسک ابرسانم میزنم بعد نیمساعت صورتم آب میزنم مرطوبکننده میزنم بهتر جذب میشه

2706