2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رتبتون چن شده بود و کدوم شهر بودین؟ واقعا خوشبحالت که فرهنگیان هسی🥲 تو ارزوی من داری درس میخونس

اوووو به فرهنگیان دل نبند خیلی رشته های بهتر و قشنگترم داریم  بابا تلاش کن ولی خودتو درگیر نکن

2740
اوووو به فرهنگیان دل نبند خیلی رشته های بهتر و قشنگترم داریم  بابا تلاش کن ولی خودتو درگیر نکن

اصلا بحز فرهنگیان نمیتونم اصلا عشق و علاقم فقط همون زشنه هس اصلنم بخاطر حقوق و اینا نیس عاشق معلمیم و ارزومه

هرچی قسمت باشه پیش میاد عزیزم  هیچ وقت به کسی که نمیشناسی زندگیشو ندیدی نگو خوشبحالت🤍خودتو فق ...

من فقط فرهنگیان میخوام فقط فقط و بجز اون هیچ رشته ایی نمیرم

اصلا بحز فرهنگیان نمیتونم اصلا عشق و علاقم فقط همون زشنه هس اصلنم بخاطر حقوق و اینا نیس عاشق معلمیم ...

ای جان دلم  موفق باشی ایشالا به خواستت برسی 

یه راهنمایی بهت بکنم البته جدیدا کنکور عجیب غریب شده  من رتبه سه رقمی اوردم خب ببین الان روی پاسخ تشریحی کار کن توی نهایی اگر جواب سوالی رو بلد نبودی خود متن سوال رو دوباره توی جواب بنویس به متن سوال نمره میدن اکثرا  و اینکه با سوالات متفاوت اشناشو از زوایای مختلف سوالاتو بخون
توی تست زدن هم ترس نداشته باش