2733
2734

سر یه دعوایی همه عشقو محبتی که بهش میکردم دیگه تموم شده وقتی باهاش حرف میزنم خوشحال نیستم همیشه دارم باهاش دعوا میکنم دعواهای الان تقصیر منه اونم مثه قبل نیست جوابمو نمیده همه چی خراپ شد متنفرم از این زندگی😭

نمیدونم چی بنویسم والا.....  

همه مون متنفریم والا 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هعی خواهر 😭

تا کی واقعا قرارع ادامه بدیم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740
نمیدونم داریم خفه میشیم

دقیقا ها

اه بابا

دقیقا مثل مایید

خیلی بده واقعا طوری شده هم دوسش دارم هم دیگه نمیخوامش نمیخوام دیگه بهم محبت کنه انگار دوسم نداره از بودن باهاش خوشحال نیستم اونم میدونه هنوزم واسه اون دعوا و حرفایی که اومد یه دفه ای گفت ناراحتم هنوزم کاری نمیکنه که واقعا ببخشمش واسش مهم نیست انگار😭

نمیدونم چی بنویسم والا.....  
خیلی بده واقعا طوری شده هم دوسش دارم هم دیگه نمیخوامش نمیخوام دیگه بهم محبت کنه انگار دوسم نداره از ...

منم حس میکنم انقد بچه بازی درابردم اون اگر باهامه فقط دلش برام میسوزه بهش گفتم بهش برخورد ک این فکرو کردم 

2706