2737
2739
عنوان

خانوما بیاید ببینید همسرم چی میگه؟

315 بازدید | 26 پست

من عروس اولم بعد مادرشوهرم خیلی اذیتم کرد من رفت وامدم وکم کردم وزنگم نمیزنم به مادرشوهرم بعد جاریم اومد مادرشوهرم هیچی بهش نمیگه هیچی اصلا باهاش کار نداره بعد جاریم با مادرشوهرم خوبه بعد خانواده شوهرم بهترین عروسی وسایل خونه همه چی بعد خونه والانم ماشین براشون خریدن به همسرم میگم پیگه توام باید پاچه خواری کنی زرنگ باشی ساده ای اما من دلم شکسته رفتار من معمولیه اونا باید بین پسرشون فرق نزان این حرفا الکیه حرف شوهرم درسته؟

اصلا ادم حسابشون نکن  دستتون و بزور بکنید ته جیبتون با کار خودتون پول در بیاربن بهنره  ب ...

همسرم حیلی پرو هیچی بهشون نمیگه از حقش دفاع نمیکنه بعد به من میگه پاچه خواریشونو کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم حیلی پرو هیچی بهشون نمیگه از حقش دفاع نمیکنه بعد به من میگه پاچه خواریشونو کن

ببین وقتی از حقش دفاع نمیکنه از حق توام دفاع نمیکنه

تو باز تو جمع شون خودمونی تر بشی چیزی بهت بگن دلتو بشکونن

همسرت درمقابلشون ک دفاعی نداره 

همون دوری و دوستی بهترینه

2728
2738

شوهرت که نفهمه هیچی ولی خانمواینها رو بیشتر برای این که شمارو اذیت کنن صلا اهمیت نده نیدونم سخته به شوهرتوبگو منوپا روی لصول زندگیم نمیزارم من دارم میگم که حق تو بگیری منم مادرم سهم الادثم و خورد به زنم نرسه خانمم الحمدلله بگاه هم نکرد بعشون منم به پشتیبانی زن وبچه هام اعتنا نکردم البته خیلیدزور دارهدبراتون دلشونوسیاهه اینها کاری برات نمیکنن چونشوهرت هم طرز فکرش غلطه

شوهرت که نفهمه هیچی ولی خانمواینها رو بیشتر برای این که شمارو اذیت کنن صلا اهمیت نده نیدونم سخته به ...

منم از این حرص میخورم اصلاااا از حقش دفاع نمیکنه جرات نمیکنه به پدر مادرش چیزی بگه تازه ناراحته میگه من مقصرم باید پاچه خواری خانوادشو بکنم من به این مرد چی بگم نمیدونم

منم از این حرص میخورم اصلاااا از حقش دفاع نمیکنه جرات نمیکنه به پدر مادرش چیزی بگه تازه ناراحته میگه ...

ببخود میگه داره توپو میندازه تو زمین شما میشه شغل دو تا برادرو بگین میزان تحصیلات شونو میدونید چرا میگم خیلی نامردیه خونه و ماشین برلی یکی بکنن  برای یکی نه

2706