2737
2739
عنوان

سلام میشه بیای دوست عزیز؟

77 بازدید | 11 پست

سلام سارا جان 

من یه شماره دارم که قبلا یه ثبت نام ناموفق داشتم (یعنی نصفه نیمه بوده و در واقع اکانتی ندارم ) 

بعد پارسال به نی نی یار گفتم گفت اصلا اکانتی با این شماره نداریم 

از طرفی الان میخوام ثبت نام کنم باهاش چون این کاربریم لو رفته

ولی میگه شماره قبلا ثبت شده

چکار کنم ؟؟؟؟ 

@ازسارابپرس    

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ داخه‌که‌ی گرانم...رو روو عشقه‌که‌ی جارانم ...

سلام

الان niniyar_5 رو تگ کنین بگین شماره تون رو چک کنه.

بعد شماره رو خصوصی برای niniyar_5 بفرستین.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
سلام الان niniyar_5 رو تگ کنین بگین شماره تون رو چک کنه. بعد شماره رو خصوصی برای niniyar_5 بفرس ...

سلام‌   @niniyar_5    

ممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🟧 الان قسمت فراموشی رمز عبور بزنین بعد آن شماره رو بدین ببینین براتون کدی پیام میشه یا نه

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2731
سلام‌   @niniyar_5     ممنون

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

🟧 الان قسمت فراموشی رمز عبور بزنین بعد آن شماره رو بدین ببینین براتون کدی پیام میشه یا نه

میگه درخواست معتبر نیست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگه درخواست معتبر نیست 

دقیق یادم نیست فکر کنم وقتی با این شماره، حسابی نداشته باشین این رو می نویسه.

حالا نی نی یار شماره رو چک کنه بهتون میگه.

2738
دقیق یادم نیست فکر کنم وقتی با این شماره، حسابی نداشته باشین این رو می نویسه. حالا نی نی یار شما ...

بله 

بعد که میخوام ثبت نام کنم میگه ثبت شده

بخاطر ثبت نام نصفه کاره اش هست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام‌   @niniyar_5     ممنون

سلام با ایمیل ثبت نام کردین و این شماره رو دادین نمیشه کاری کرد چون بازیابی خرابه ولی بازم ایمیل یادتونه امتحان کنین رمزو بازیابی کنین کاربری رو کامل کنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام با ایمیل ثبت نام کردین و این شماره رو دادین نمیشه کاری کرد چون بازیابی خرابه ولی بازم ایمیل یاد ...

ایمیل رو زدم که کد برام بیاد 

ولی کد نمیاد 

بالای ۲۰ بار توی روزهای مختلف زدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایمیل رو زدم که کد برام بیاد  ولی کد نمیاد  بالای ۲۰ بار توی روزهای مختلف زدم

خرابه و معلوم هم نیست کی درست بشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌