2737
2739

عاشق یه پسره شدم دانشجوی پزشکی دانشگاه تهرانه 3 سال ازم کوچیکتره اولش خیلی یهویی و بی دلیل باهم تو تلگرام اشنا شدم قصدم از حرفامون بیشتر حرف زدن درمورد درس و دانشگاه بود ولی کم کم  رفیق شدیم یکی صمیمی شوخی شوخی  به هممیگفتیم تو دوسم داری یا ازین چیزا
من یه بیماری ای دارم که هیجان برام مناسب نیست نمیتونم حقیقتا وارد رابطه بشم به این سادگیا از طرفی خیلیم دوسش دارم
اقون پسرا با دختری که از خودش بزرگتر باشه میسازن؟

یا به نظرتون با این بیماری من کنار میاد؟

میخوای بری بچه بزرگ کنی ؟

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باهم حرف زدیم قرارشد همخونه بشیم و این داستانا مسئلم همینه اونم میتونه منو دوست داشته باشه اصلا؟

تو یه تایپک گفتی ۱۵ سالته اون اقا سه سالم اگر از خودت کوچکتر باشه میشه ۱۲ ساله 

این ها به کنار 

به نظرت پسری که باهش یکسال بخوابی و بلند بشی اخرش میاد میگیره 

اونم با این تفاوت سنی؟! 

2740

بیماری چی هست؟ از اون آقا باید بپرسید ، حقیقتش رو بهش بگید و اینکه از کجا میدونی قصدش ازدواج هست ، وقتی میتونه یه دختر ده سال کوچکتر از خودش بگیره برای چی باید بره دختر 3 سال بدرگتر از خودش اونم مریض بگیره ، این فکر و توههات تو ذهن شما به خاطر مریضیتون ایجاد شده ،نظر خواستید منم نظر رک بهتون دادم ‌، امیدوارم ناراحت نشده باشید 

تو یه تایپک گفتی ۱۵ سالته اون اقا سه سالم اگر از خودت کوچکتر باشه میشه ۱۲ ساله  این ها به کنار ...

نه نه  سو تفاهم شده
من یکی دیگم اون تاپیک ها برای صاحب اصلی اکانته من صرفا جهت گرفتن راهنمایی با اجازه دوستم این تاپیکو گذاشتم

من 23 سالمه و اون اقا 20

بیماری چی هست؟ از اون آقا باید بپرسید ، حقیقتش رو بهش بگید و اینکه از کجا میدونی قصدش ازدواج هست ، و ...

مرسی ازتون و واقعا ناراحت نشدم ..
همی پلژی گسسته

2706