2737
2739

خداوند به موسی نبی(ع)فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود.موسی (ع) عرض کرد: چگونه؟!خداوند فرمود: به دیگران بگو برایت دعا کنند،چون تو با زبان آنان گناه نکرده ای

🍀محبت میکنید که  به نیت " برآورده شدن تمام حاجت های  من که اسمم سعیده است و خوشبختی و عاقبت بخیری من  "

نفری یه بار

بخونید و فوت کنید؟

لطفا نیتمو کامل بگین یه دتیا ممنونتون از محبتتون خدا خودش براتون بسازه. بخدا هر چی دلشکسته اس تو نی نی سایته دعای دلشکسته ها گیراست خدا گفته خدا دروغ نمیگه

حدیث داریم منم دعاتون میکنم

❤«امام موسی‌كاظم(علیه‌السلام)»:❤

هر کس برادر دینی خود را غیاباً دعا کند از عرش (خدای باعظمت) به او ندا می‌رسد: صد هزار برابر (آنچه برای برادر خود خواستی) به تو عطا گردید! (وسائل، ج ٤، ص ١١٤٨)

اگه میخونین حتما لایک کنین تا دعاتون کنم من🤲🤲

الهی که زندگیاتون بیفته رو دور شانس و چرخ زندگیتون به خوشانسی بچرخه و دست به خاک بزنین طلا بشه و هر حاجتی دارین بگیرین

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوندم عزیزم،عاقبت بخیر شی

آهای تو...آره دقیقا با خودتم، از خدا می‌خوام که به عشق حسین(ع) دچارت کنه🙃🤍🦋    •|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
2740

امیدوارم مشکلتون حل بشه عزیزم 

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 

عزیزه دلم برات از ته قلب خوندم .خواهش میکنم شما هم منو دعا کن سهیلام .تا آخر ماه رمضان تکلیفم روشن شه و ازدواجم سربگیره و با کسی ک دوستش دارم برسم .خدا هرچی خیره سر راهم قرار بده

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان الله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده بحق حضرت فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2706