2752
2734
عنوان

برا شوهرم برای عید کادو خریدم ولی....😑 بیاید عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 46 پست
حالا تصمیم دارم بردارم قایمش کنم، منتظر بمونم خودش ببینم براش مهمه ک بیاد و دنبالش بگرده.... اگه از ...

اره والا

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
اسپری خودت بزن تمومش کن رو بدن خودت کو.  نشو بسوزون براش هیچی هم نگیر اگه چیزی برات خرید ذوق نک ...

جالبته میدونی کجاس؟ منو مسافرت نبرد از اول عید بهش گفتم منو ببر مسافرت ببر گردش ولی نبرد

دیروز منو برد بازار گردی کردیم و چون راهمون دور بود مسافر بودیم روزه نبودیم ناهار یدونه بندری خرید داد بهم ،تهشم کلی تشکر کردم و گفتم مرسی خوشگذشت اندازه بادکنک باد کرد و غرور گرفتش....

خیلی خرم من نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا اینکه بردار بده به پدرت یا برادرت یکی از اعضای خانواده بگو دیدم لازمش نداری دادمش به پدرم یا برادرم ذوق زده شد منم خوشحال شدم وقتی دلشو تونستم شاد کنم 🙃

حرفی برای بیان حالم پیدا نکردم

عزیزم ناراحت نباش خودت استفاده کن ..من که اسپری ادکلن کلا این چیزا بگیرم بوی ملایم میگیرم ..به اسم شوهرم به کام خودم همشو خودم استفاده میکنم😆بزن به لباسای داخل کشو کند تاهمیشه بو خوب بده

2731
حالا تصمیم دارم بردارم قایمش کنم، منتظر بمونم خودش ببینم براش مهمه ک بیاد و دنبالش بگرده.... اگه از ...

بابا دیگه اسپری این حرفا رو نداره دوست من

من اولا خیلی انتظار ذوق کردن از شوهرم داشتم ادکلن های چندمیلیونی لباس از هاکوپیان و... ولی الان فقط واسه خوشحالی خودم و نیازی که اون داره میخرم

جالبته میدونی کجاس؟ منو مسافرت نبرد از اول عید بهش گفتم منو ببر مسافرت ببر گردش ولی نبرد دیروز منو ...

وااااااا این چشه چه بی تربیت اصلا ذوق نکن برای این چیزای کوچیک که پرو بشه بگو بندری دوس ندارم این چیه همش نفخ خالیه غذا از رستوران میخوام هرکار کوچیک بی اهمیتی که کرد نشون بده اصلا راضی نیستی خر کیفی نکن لوس میشه بخدا بدترش سرت میاره یکم جدی باش سادگی زیاد گند میزنه به زندگیت منم اشتباهای تورو داشتم سوختم ولی دیگه کوتاه نمیام عزیزترمیشم

جالبته میدونی کجاس؟ منو مسافرت نبرد از اول عید بهش گفتم منو ببر مسافرت ببر گردش ولی نبرد دیروز منو ...

ازدواجتون سنتی بود یا دوست بودین

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن

خب تو هم یکم ب خودت ارج و قرب بده خودتو سبک نکن

بستگی داره پولش رو داره یا نه

اگر پولش رو نداره که هیچی ولی اگه داره و خرج نمی کنه همیشه عادت میکنه که به کم قانع باشی. مثلا اگه کسی از اول آرایشگاه خوب بره دیگه شوهره عادت میکنه ولی اگه آرایشگاه سر کوچه بره یه بار که بخواد یه جای خوب بره براش خیلی سنگین میاد

وااااااا این چشه چه بی تربیت اصلا ذوق نکن برای این چیزای کوچیک که پرو بشه بگو بندری دوس ندارم این چی ...

چجوری کوتاه نمیای ؟

بعد واقعا عزیزم شدی 

مثلا مثال بزن چ رفتار هایی داشتی ک بعد عوضش کردی عزیز شدی

خییییلییییی، الکی میگی دوس پسرته مگه میشه آدم شوهرشو بذاره زنده در بره ازین کارا😂

وااااااا این چشه چه بی تربیت اصلا ذوق نکن برای این چیزای کوچیک که پرو بشه بگو بندری دوس ندارم این چی ...

خودم گند میزنم بخدا، الان تو موقعیت کاری خیلی سختیه که کل درآمدمون داره هزینه میشه برای یه سرمایه گذاری ....

رفتیم بندری بخریم طرف گفت دوتا بندری میشه ۱۶۰ منه خر گفتم چه خبرهههه ۱۶۰ بیا بریم جای دیگ

رفتیم رستوران جوجه بخوریم شوهرم پرسید چند؟ طرف گفت پرسی ۱۶۰ ، ایندفعه شوهرم اومد بیرون گفت بریم جای دیگ

بعدم رفتیم یه بندری خوردیم دوتاش شد ۱۲۰

ببین به دیروز که فکر میکنم از شدت خشم میخوام خودمو بزنم 

خودم گند میزنم بخدا، الان تو موقعیت کاری خیلی سختیه که کل درآمدمون داره هزینه میشه برای یه سرمایه گذ ...

وااااااااا چرا همچین میکنی میبینی گرونه نگو گرونه بگو سوسیس دوس ندارم بعد وقتی میرفتین همون جوجه میخوردی بره گمشه نگران پولشی ولی به فکر خودت نیستی اون نکه خالا دلش برات میسوزه