2737
2739

میخوای جوجه درست کنی؟

من فرداشب مهمون دارم ۱۸ تا میخوام زرشک پلو درست کنم فقط رون خریدم

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کباب دیگ  اونجوری بهتره؟؟؟

اگه میخوای راحت باشی که جوجه بهتره

ما دستمون خال بود نشد دوباره بریم مرغ بخریم از قبل رون داشتم

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2731

ب خوراک نگاه میکنه یکی کمترمیخوره یکی بیشتر ولی مامرغ فقط رون وسینه وپاچینش استفاده میکنیم برامهمون هرمرغ ریز رو برای ۴نفر۵تا مرغ کوچک تقریبا جوجه خوب مرغ درشت ۳تا ۴تا کافی هست

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
2740

حداقل هشت کیلو بستگی به مقدار دستو دلبازی خودتون داره ما با نون یه مرغ دو نیم کیلویی می‌خریم برا چهار نفر حالا برنج فرق داره بهتره نفری دوتا سیخ پر پیمان در نظر بگیری برا هر نفر چند سیخ هم اضاف درست کنی به خود مرغ فروشی بگی چند سیخ فلان سایز میخوای میگه بهت 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️

اگه یه مرغ بیشتر بگیری تو مواد بزاری کم نیاد بهتره عزیزم ،فوقش میزاری فریزر هر وقت حوصله غذا درست کردن نداری جوجه آماده در میاری میپزی 

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰
بنظرت چندتا مرغ بسع؟؟

برو مرغ فروشی بگو برای ۲۰ نفر شنسل میخوام

البته گرون تر از مرغ میشه.

مرغ هم ۳یا ۴تا میخواد

اها 

رون بگیر زرسک پلو درست کن نفری ی رون هرتقسیمش راحت ارهست وهم ب صرفه ترچون مرغ زیاداستخوان داره یا شنسل بگیر جوجه کن بهتر میتونی تقسیم کنی

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
2706