2737
2739

من سنم کمه ۱۵سالمه ازدواج کردم باردار شدم خیلیا اینجا بهم تبریک گفتن من تبریکم نخاستم انق حس بدم نمیخام واقعا بهتون چی میرسه بعضیاتون انق حال ادمو بد میکنین من خودم درد دارم میترسم از مسئولیتش  امااا چ ۱۵سال چ ۵۰سال بچه بچس عزیزه چرا درک نمیکنن بعضیا ک هرچیزیو نباید بگن  این زندگیع منه بخام ترر میزنم توش خداوکیلی خسته شدم همش سکوت کردم ارهههههه من کودک همسر کودک مادرررر هرچی شما میگی فق یذره رحم  خوب چیزیه بخدا دل شکستن هنر نیییی نمیدونم چیبگم ولی میدونم حتی اگ یروزی اگ از انتخابم پشیمون شم خانواده ایی دارم ک همه جوره پشتمن الانم شوهری دارم ک  مثل پرنسس بام برخورد میکنه حالادوس دارین بگین کودک همسر کودک مادر وقتی مادر میشی و مسئولیتشو قبول میکنی یعنی کودک نیسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعضیا جوری میگن نمیفهمی انگار غقب افتاده ذهنی ام نهه اتفاقا خوب میفهمم اره بچم سنم کمه امااا حالا با این حرفا چیزی عوض نمیشه جز حس بد دادن بهم جز شکستنه دلم جز اینک از بچم دور شم 

خو نیا اینجا بگو که کودک همسری و فلان که حرف نشنوی 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2740