2733
2734

سلام دوستای گلم وای انقدر هیجان دارم نمیدونم چطوری بنویسم من با یه پس انداز کوچکی که داشتم حدود 12 میلیون الان دارم تقریبا ماهی 9 میلیون درمیارم درسته خیلی کمه ولی خب حس خوبیه 

من خودم زیاد سر در نمیارم از درامد انلاین و اینو برادرزاده ام بهم معرفی کرد و چون ازش سر در نمیارم راستش رفتم کلی دربارش تحقیق کردم خلاصه درسته 12 تومن پول زیادی نیست الان ولی بالاخره پوله دیگه  

خلاصه رفتم صرافی نوبیتکس ثبت نام کردم و با پولم 200 تتر خریدم بعد اونو داخل یه ربات تلگرامی سرمایه گذاری میکنه حقیقتش چند روز اول کلی استرس داشتم و به برادرزاده ام گفتم میکشمت اگه پولمو بخورن   ولی دیدم نه هر روز داشت کار میکرد و روزی تقریبا 5 دلار داشت وارد حسابم میشد که هر دو روز برداشت میکردم چون حداقل برداشت 10 دلار بود 

خلاصه خیلی چیز جالبیه گفتم بهتون بگم که الکی الکی یه درامدی داشته باشید شما هم خیلی حس خوبیه و کلی ذوق کردم  

حالا این پایین جزییاتش و لینکش و یه ویدیو یوتوب هم میذارم ببینین خودتون

(چون نمیشه لینک گذاشت بپرسین ازم بهتون میگم)

توضیح کوتاه درباره پروژه:

سرمایه گذاری توی پروژه توسط ربات تلگرامی انجام میشه که کار رو خیلی راحت کرده برای سرمایه گذاری و همچنین برداشت سود روزانه.

پلن های سوددهی روزانه 2.5 و 5 درصدی داره که یه سوددهی منطقی و جذاب هست و میشه طی ۲۰ روز به اصل سرمایه رسید و بعد از ۷ روز هم میشه اصل پول رو برداشت و با توجه به اینکه پروژه بصورت بین المللی داره معرفی میشه انتظار یه عملکرد بلند مدت ازش میره

⏰ زمان شروع پروژه : 25 ژانویه 2024
✅حداقل سرمایه گذاری: 100$
➡️حداقل برداشت: 10$

💰پلن های سرمایه گذاری:
✅پلن معمولی :  2.5% سوددهی روزانه برای همیشه ( اصل سرمایه کامل قابل برداشت بعد ۷ روز )

✅پلن کلاسیک : 5% سوددهی روزانه برای همیشه ( امکان برداشت اصل سرمایه هرزمان با کاهش درامد بدست امده)

تبلیغات⛔🚫

لطفا به نیت حاجتم صلوات می‌فرستید؟؟ ممنونم زني را مي شناسم من، که شوق بال و پر دارد، ولي از بس که پر شور است، دو صد بيم از سفر دارد... زني را مي شناسم من، که در يک گوشه ي خانه، ميان شستن و پختن، درون آشپزخانه... سرود عشق مي خواند، نگاهش ساده و تنهاست، صدايش خسته و محزون، اميدش در ته فرداست...زني را مي شناسم من،که مي گويد پشيمان است، چرا دل را به او بسته، کجا او لايق آنست... زني هم زير لب گويد، گريزانم از اين خانه، ولي از خود چنين پرسد،چه کس موهاي طفلم را، پس از من مي زند شانه؟.. زني با تار تنهايي، لباس تور مي بافد، زني در کنج تاريکي، نماز نور مي خواند...زني را مي شناسم من،که مي ميرد ز يک تحقير،ولي آواز مي خواند،که اين است بازي تقدير... زني با فقر مي سازد، زني با اشک مي خوابد، زني با حسرت و حيرت،گناهش را نمي داند... زني واريس پايش را، زني درد نهانش را، ز مردم مي کند مخفي، که يک باره نگويندش، چه بد بختي چه بد بختي... زني را مي شناسم من، که شعرش، بوي غم دارد، ولي مي خندد و گويد، که دنيا پيچ و خم دارد..زني مي ترسد از رفتن که او شمعي ست در خانه، اگر بيرون رود از در، چه تاريک است اين خانه...زني را مي شناسم من،که رنگ دامنش زرد است،شب و روزش شده گريه،که او نازاي پردرد است...زني را مي شناسم من،که ناي رفتنش رفته،قدم هايش همه خسته،دلش در زير پاهايش،زند فرياد که بسه... زني در کار چون مرد است، به دستش تاول درد است، ز بس که رنج و غم دارد، فراموشش شده ديگر، جنيني در شکم دارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
میشه منو راهنمای کنین که از کجا شروع کردین؟ اگه براتون مقدور هم هست تو تلگرام در ارتباط باشیم 

چرا هر چی هر کی گفت سریع میخواین باور کنین

اَلحَمدُاللهِ الَّذی جَعَلَنا مِنَ المُتِمَسِّکِینَ بِوِلایَهِ امیرِالمومِنین عَلی بنِ اَبی طالِب و اَولادِه
عزیزم یه راه برای درامد میگم شما به جای حمایت این کارا رو میکنی؟

حمایت؟ عزیزم قانون سایت رو رعایت کن. تاپیک تبلیغ ممنوعه. درضمن من چرا باید حمایت کنم؟؟ 

لطفا به نیت حاجتم صلوات می‌فرستید؟؟ ممنونم زني را مي شناسم من، که شوق بال و پر دارد، ولي از بس که پر شور است، دو صد بيم از سفر دارد... زني را مي شناسم من، که در يک گوشه ي خانه، ميان شستن و پختن، درون آشپزخانه... سرود عشق مي خواند، نگاهش ساده و تنهاست، صدايش خسته و محزون، اميدش در ته فرداست...زني را مي شناسم من،که مي گويد پشيمان است، چرا دل را به او بسته، کجا او لايق آنست... زني هم زير لب گويد، گريزانم از اين خانه، ولي از خود چنين پرسد،چه کس موهاي طفلم را، پس از من مي زند شانه؟.. زني با تار تنهايي، لباس تور مي بافد، زني در کنج تاريکي، نماز نور مي خواند...زني را مي شناسم من،که مي ميرد ز يک تحقير،ولي آواز مي خواند،که اين است بازي تقدير... زني با فقر مي سازد، زني با اشک مي خوابد، زني با حسرت و حيرت،گناهش را نمي داند... زني واريس پايش را، زني درد نهانش را، ز مردم مي کند مخفي، که يک باره نگويندش، چه بد بختي چه بد بختي... زني را مي شناسم من، که شعرش، بوي غم دارد، ولي مي خندد و گويد، که دنيا پيچ و خم دارد..زني مي ترسد از رفتن که او شمعي ست در خانه، اگر بيرون رود از در، چه تاريک است اين خانه...زني را مي شناسم من،که رنگ دامنش زرد است،شب و روزش شده گريه،که او نازاي پردرد است...زني را مي شناسم من،که ناي رفتنش رفته،قدم هايش همه خسته،دلش در زير پاهايش،زند فرياد که بسه... زني در کار چون مرد است، به دستش تاول درد است، ز بس که رنج و غم دارد، فراموشش شده ديگر، جنيني در شکم دارد...
2706