2737
2739

برای مسافرت منظورم نیس ، برای زندکی یا تحصیله

خیلیییییی دوست دارم برم

ولی نه خودم پولدارم نه بابام😂😅 

الان من برای رفتن به خارج یا باید بورس تحصیلی بگیرم یا باید شوهر پولدار گیرم بیاد 

یا باید خودم پولدار بشم 

در هر صورت عینِ رویای محاله برام😂😅 

الان من چیکار باید بکنم بنظرتون 

واقعااااا کی گفته پول خوشبختی نمیارهههه؟ در حال حاظر حرف اول و آخرو پول میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ارزون ترین کشوری ک در حال حاضر میشه رفت ایتالیاس

ک بورس میکنه

و هرینه ی تحصیل رو میده

ولی بایذ لیسانس داشته باشی و معدل بالا میخواد و براب رشته های مهندسی هم میگیره 

اما اقامت نمیده و بعد دوسال مجبوری یا برگردی و یا یتونی بری ی کشور دیگ

🥀زخم هایم را دوست دارم🥀آنها شاهدان اصلی هستند که چگونه شجاعانه زندگی کردم🥀
یگی از فامیلای ما قاچاقی رفته ۷۰۰تومن خرج کرده

من اگه بخوام برم ۸۰۰ دارم ولی مشکل اینحاست من متاهلم و بچه دارم 🥲😂 ولی یه روزی میرم مطمئنم

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
ارزون ترین کشوری ک در حال حاضر میشه رفت ایتالیاس ک بورس میکنه و هرینه ی تحصیل رو میده ولی بایذ لی ...

اتریش و آلمان هم خوبه 

ولی خب مشکل اینجاس هرررررر کشوری ام بخوام برم باید باز یه مقدار پول همرام داشته باشم 

اتریش و آلمان هم خوبه  ولی خب مشکل اینجاس هرررررر کشوری ام بخوام برم باید باز یه مقدار پول همر ...

المان  احتمالا تا چندسال دیگ قوانین مهاجرت پذیریش تغییر میکنه و سخت تر میشه 

از اتریش اطلاع ندارم 

بله پول اولیه لازمه تا زمانی ک کار کرد

🥀زخم هایم را دوست دارم🥀آنها شاهدان اصلی هستند که چگونه شجاعانه زندگی کردم🥀

کی میگه حرف اول و آخر و پول میزنه ؟

برفرض که پول دنیا رو هم داشتیو رفتی مثل دختر خاله ی من 

رفته آلمان یه خونه ۱۷۰ متری تو مونیخ برای خودش داره ( گرون ترین شهر آلمان ) یه ۱۲۰ متری هم خریده برای مامانش مدیر پروژه ی پورش هم هست

شوهرش آلمانیه پلیسه و یه پسر آلمانی داره شوهرش به معنای واقعی کلمه روانیه پارانوئید داره وسواس داره دوقطبیه و همه اینا رو تا قبل از بچه دار شدن به شکل خیلی عجیبی مخفی میکرده 

مثلا الان بچشون یه خودکار میزاره کف زمین برش میداره پرتش میکنه شروع میکنه به بچه فوش دادن

الان میخواد طلاق بگیره خود دولت آلمان براش دو تا محافظ میفرسته که بتونه وسایلشو از خونه جمع کنه یه مدت بره یه هتل حفاظت شده با بچه بعد شوهره یه مدت تحت نظر روانپزشک باشه اگر درمان نشه میتونه طلاق بگیره کارش شبانه روز گریست دختر خالم 

بعضی وقتا صدای دهل فقط از دور خوشه

2706