2733
2734

و همش براشون خرج میکنه و بشون لطف میکنه ک نکنه از دستشون بده و دیگه نیان خونش چیه (هیچکیم لطف و محبشورجبران نمیکنه فقط پرو میشن و سواستفاده میکنن) 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

هیچی تا سرش به سنگ نخوره درست نمیشه و متاسفانه سالها طول میکشه تا متوجه اشتباهش شه

مهر طلب هست ودلش میخاد در مرکز توجه باشه 

شما سعی کن بخشی از این توجه ومهر رو بهش بدی 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اجازه دارم نظر بدم خانم 

بله

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
2740
اگه با خانواده شما هم همینطوره خیلی هم اخلاق خوبیه

ن اصلا با خانواده خانم رفت و آمدم نمیکنه 

ببخشید پدرتون هستن یا همسرتون ؟

پدرم

چرا