2737
2739

میخام بخرم قیمتش یک ملیون و۴۰۰ هست میخاستم بپرسم اگه گرفتین راضی هستین؟ تعریفشو شدید میکنن .یانه ارزش داره خریدنش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
کلنیک واقع مارک عالی هستش ،البیته اگر اصل باشه ، اما من آبرسان خوب میتونم بهت معرفی کنم با همون کاری ...

یک میلیون  به بالا اصل هست؟؟

واینکه چه مارکای  دیگه ای خیلی باکیفیته؟  پوستم  مختلط رو به چربه

پوستم مختلط نزدیک به چربه  آخرش چی گفتی نفهمیدم  اگه چیز خوبی مدنظرته  میخام بل کیفی ...

ببین سن و چه توقعی داری از کرمت؟

فیلورگاااا واقعا خوبه مثلا نه تنها وظیفه ی ابرسانیشو خوب انجام میده بلکه انتی ایجم هست مثلا.

توی ل روش پوزی و اوریاژم اگز بهت میخورن موارد خوبی میتونی پیدا کنی 

باز برندای کره ای یا محصولات حرفه ای ترم هستن ولی توی دراگ استور طوریا اینا خوبن.

پوستم مختلط نزدیک به چربه  آخرش چی گفتی نفهمیدم  اگه چیز خوبی مدنظرته  میخام بل کیفی ...

پوست مختلط برای آبرسانی اول با یک پاک کننده قوی باید تمییز بشه بعد از ابرسان استفاده کنی(من نمایندیگی برند لدورا را دارم)

ببین سن و چه توقعی داری از کرمت؟ فیلورگاااا واقعا خوبه مثلا نه تنها وظیفه ی ابرسانیشو خوب انجام مید ...

۲۴ سالمه پوستم  میخام خوب ابرسانی  شه وزیر ساز خیلی عالی برام کرمم  بشه. از بین اینا کدوم رایج ترن بیشتر؟

پوست مختلط برای آبرسانی اول با یک پاک کننده قوی باید تمییز بشه بعد از ابرسان استفاده کنی(من نمایندیگ ...

میسلا واتر استفاده می‌کردم.ولی الان میخام شوینده  سیمپل بگیرم نظرت چیه؟ بنظرت میسلا واتر کار شوینده رو نمیکنه؟

۲۴ سالمه پوستم  میخام خوب ابرسانی  شه وزیر ساز خیلی عالی برام کرمم  بشه. از بین اینا ...

زیر ساز عالی که مرطوب کننده نمیکنه موارد دیگه هم مهمن من خودم ترجیحم همون فیلورگاس در کل

زیر ساز عالی که مرطوب کننده نمیکنه موارد دیگه هم مهمن من خودم ترجیحم همون فیلورگاس در کل

بقیه موارد شوینده وپرایمر هست اونارو مشکلی ندارم.من برای مرطوب  کننده وابرسان  میخاستم با کیفت در بیاد.این کع گفتی فقط خاصیت آبرسانی داره؟

2706