2737
2734
عنوان

عکسام تو رویا پارک دارآباد+بیایید👀📸

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 43 پست

قشنگه

اسی منم میخوام برم همین روزا ورودی چقدره

و اینکه میگن بعضی آیتم ها باید پول بدی چقدره 

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قشنگه اسی منم میخوام برم همین روزا ورودی چقدره و اینکه میگن بعضی آیتم ها باید پول بدی چقدره 

برو حتما عزیزم

بلیطش ۲۰۰ شد بعد عکس گرفت من فایلشو خریدم ۸۰ شد میتونی رو همه چی چاپ کنی تیشرت ماگ و.. قاب کنه برات اونا هزینه ش متفاوته 

کدوم شهر هست؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2738
برو حتما عزیزم بلیطش ۲۰۰ شد بعد عکس گرفت من فایلشو خریدم ۸۰ شد میتونی رو همه چی چاپ کنی تیشرت ماگ و ...

اها چاپش پس پولیه؟ ینی میشه رایگان بری با دوربین گوشی عکس بگیری ؟

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2706