2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه آیودی دارید خونریزی شدید یا خیلی خیلی ضعیف طبیعیه عزیزم

چون آیودی یه سری هورمونها رو داره ک میفرسته ب بدن و همونا رو هر بدن ی مدلی جواب میدن

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
اگه آیودی دارید خونریزی شدید یا خیلی خیلی ضعیف طبیعیه عزیزم چون آیودی یه سری هورمونها رو داره ک میف ...

سلام عزیزم من دوساله آی یو دی دارم دو سال ک مدام لک بود سه چهار ماهه کم خیلی کم،شما اطلاعات دارید؟

سلام عزیزم من دوساله آی یو دی دارم دو سال ک مدام لک بود سه چهار ماهه کم خیلی کم،شما اطلاعات دارید؟

سلام بانو ، من حوزه‌ی تحصیلم پیراپزشکیه عزیزم

آیودی دیواره رحم رو یکم نازک‌تر میکنه

و ی سری هورمون هم ترشح میکنه

مجموع این دوتا میشه خونریزی کم یا خیلی زیاد.

طبیعیه نگران نباشید

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐