2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

هر مسئله‌ای ک یک نفر پنهانی انجام میده رو اگه ب روش بیاری دیگه چیزی برای پنهان کردن نداره و چون شما میدونید دیگه عادیه براش و جلوی روتون انجام میده.

اگ الان روزی یکباره میشه روزی چندین بار اونم تو خونه و بیرون و..

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
وقتی اومد خاستگاری گفت؟

نه دقیقا فرداش فهمیدم بوی سیگار میداد

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2738

اسی جون من هم خودم میکشم هم شوهرم چیز بد و عیبی نیست برو بهش بگو میدونستی سیگار کشیدن خیلی خوبه ببین نظرش چیه بعد بگو میدونم سیگار میکشی اشکال نداره هم میکشن ولی سراغ چیز های دیگه نرو

خسته از جماعت زنده کش مرده پرست�🙂😔
چون می‌دونه خیلی حساسم

خب متاسفانه وقتی رو مواردی حساسیت زیاد نشون بدی و با همسرت رفیق نباشی نتیجش میشه این موارد 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
نترسیدی؟چطور قبولش کردی؟

من با سیگار مشکلی ندارم خداروشکر حداقل همینکه ازم پنهون نکرد خیالم راحته چیز دیگه ایی نمیکشه

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2706