2733
2734
عنوان

به نظر شما….

43 بازدید | 2 پست

بچه ها من یه سوالی تو مغزمه. دانشجوم . چن وقت پیش یکی از هم کلاسیام که پسره متوجه شدم که آیدی من رو به یه رفیقشون داده بودند. درحالی که من ایشون رو تا حالا تو دانشگاه ندیدم فکر نمیکنم ایشون هم من رو دیده باشن ، و من اتفاقی فهمیدم که رفیق ایشونه از طریق فالورای اینستاگرامشون. دلیلش چی میتونه باشه؟

احتمالا برای دوستی پیشنهاد داده

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖

خب رک بگم احتمالن اون پسر در ارتباط گرفتن با شما و یا دخترا اعتماد بنفس نداره و صددرصد چون شما بهش،محل نمیزارید آیدی شما رو به دیگر پسرا داده ک شمارو اذیت بکنن خصلت پسرا ایجوره دوسدارن دخترا خودشون به پسرا یا دختره بهش اماربده چراغ سبز نشون بده و خلاصه از دوست شدن باهاش خوشحال و راحت بشه مخ اونو زد و نیاز جنسی خودشو با اون رفع بکنه و ازش لذت ببره  وقتی دختری بهشون محل نزاره و یا فکر بکنن اون دختر بهش محل نمیزاره و نمیشه باهاش دوست شد میان ایجوری شماره ای آدرسی چیزی ازش پیدا و به پسر دیگه میده بخصوص ک اون پسر لاف بیاد ک زبانباز و مخ زن قهار و توی حرف زدن با دخترا پرو و تند وتیزه بهش میده آیدی ک اون پسره کار شمارو بسازه و خودشم سهیم بشه ببخشید صریح میگم آیدی شمارو داد ک اون شاید بتونه مخ شمارو بزنه و شمارو خام بکنه و ازتون سواستفاده بکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.