2737
2739
عنوان

بیاین از ازدواجای خیلی خوب اطرافیانتون بگین💗💗💗💗💗💗💗💗

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 24 پست

یه نفر هست تو فامیلمون همه میگفتن خیلی ازدواج خوبی داشته و همسر عالی و محترم و پولدار و خانواده دار تا این که چند وقت پیش جزئیات زندگیش از مامانم شنیدم خیلی دلم سوخت 

مامان دختره همیشه با مامانم درد و دل میکنه 

به خاطر همین میگم هر چقدر نزدیک باشین بازم نمیشه باطن یه زندگی رو تشخیص داد

یه فامیل داریم دختره کلاس یازدهمه با اقاهه که 35 سالشه ازدواج کرد صرفا بخاطر اینکه پولدارن...پولدار ...

واای یازدهم و ۳۵ 

اونوقت من یه خواستگار داشتم ۳۴ سالش بود 

خودمم ۲۲ 

به خاطر اینکه خیلی ازم بزرگتر بود گفتم ن😂😂😂

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختره کم سنه که

خب اره دیگه..اقاهه یه ازدواج ناموفق داشته و زن اولش میشه فامیل نزدیک زن دوم..دختره خیلی سر تره فقط بخاطر پول رفت اینو خودشونم میدونن

شرمنده اهل امید نیستم...امید شهری بود که سوزوندنش
واای یازدهم و ۳۵  اونوقت من یه خواستگار داشتم ۳۴ سالش بود  خودمم ۲۲  به خاطر اینکه ...

اولشم فقط برادر زاده داماد بچه بود اومد گفت اره داره ازدواج میکنه ما گفتیم بچس یه چیز گفته..اخه تازه طلاق گرفته بوددددددددد

2728
یه نفر هست تو فامیلمون همه میگفتن خیلی ازدواج خوبی داشته و همسر عالی و محترم و پولدار و خانواده دار ...

اره نمیشه ظاهر زندگی کسیو قضاوت کرد

ولی من تو اطرافم دیدم ادمایی که با هزار نفر بودن حتی نزدیکی هم داشتن ازدواجشون بهتر بود

کورد از سنندج
اولشم فقط برادر زاده داماد بچه بود اومد گفت اره داره ازدواج میکنه ما گفتیم بچس یه چیز گفته..اخه تازه ...

دختره اینا فقیرن؟

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2740
اره نمیشه ظاهر زندگی کسیو قضاوت کرد ولی من تو اطرافم دیدم ادمایی که با هزار نفر بودن حتی نزدیکی هم ...

نمیدونم من به شخصه نمیتونم با اطمینان چیزی رو بگم 

حتی به خوشبخت ترین خانواده ای که جلوی چشمام ببینم هم مشکوکم که اینا جلوی من و بقیه این طورن توی خلوت خودشون روی خودشون نشون میدن

بچه ها مثلا میگن پسره از لحاظ مالی خیلی اوکیه یعنی چه قدر 

ببین دو تا پسرن..پسر اولیم زنش از خودش خیلی سرتره و دوتاشون بیکارن و از خانواده پول میگیرن..خانوادشونم خدایی تا الان در حق ما بدی نکردن بلکه خیلی جاها چون نفوذ خیلی زیادی داشتن گره از کار باز کردن..یعنی پولشون از همین راه دولت اومده..جوری بود که میگفتن چند روز پیش اره رفتیم کیش یه ماشین گرفتیم برای یه روز 120 تومن=))یا یه خونه چند میلیاردی از دست داده بودن عین خیالشونم نبود=))