2737
2739
عنوان

با شوهرم مثل هم خونه ایم لطفا بیایید راهکار بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8838 بازدید | 247 پست
خیلی بده

واقعا

اگه شعل داشتم یا خونه ی مستقل یه دقیقه نمی نشستم

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اتاق خوابو یکی نمیکنین دوباره؟ چه اشکالی داره؟ ناسلامتی زن و شوهرین

برم طرفش هی تشر میزنه

گلگی کنم هی میگه جدا شو برو

فقط در صورتی که مثل دیوارای خونه باشیم با بچه م وبیرون نرم تنها وکارا رو روال باشه 

ساکت میشه 

گاهی هم تشر میزنه

انگار به زور عقدش کردم

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
2728
شماکاربری @خانم_گل111   نیستید؟؟؟

نه عزیزم

چون مشکلم شبیه ایشون بود گفتم ببینم برای منم همین نظرو دارید که به ایشون گفتن؟

برم طرفش هی تشر میزنه گلگی کنم هی میگه جدا شو برو فقط در صورتی که مثل دیوارای خونه باشیم با بچه م ...

واقعا نمی‌دونم چی بگم ولی تلاش خودتونو بکنین حیفه، زندگی دوباره ساختن بعد طلاق سخته، از اون مهمتر پسرتون حسابی آسیب میبینه

واقعا نمی‌دونم چی بگم ولی تلاش خودتونو بکنین حیفه، زندگی دوباره ساختن بعد طلاق سخته، از اون مهمتر پس ...

پس چرا به اون کاربر هی می گفتن طلاق

حتی یه نفرم نگفت طلاق نگیر

ما که مشکل هر دومون طلاق عاطفیه و بد دلی همسر

اره کلا باید با بچه جلو چشمش نباشیم سه سالی میشه  قبلشم خیلی دوسم نداشت

وا بچه طفلک یه ادم بی احساس وعقده ای بارمیادخیلی دلم برااین بچهو کبابه ازخوب بودن رابطه پدرومادر ارامش دارن 

2740
واقعا نمی‌دونم چی بگم ولی تلاش خودتونو بکنین حیفه، زندگی دوباره ساختن بعد طلاق سخته، از اون مهمتر پس ...

عزیزم خدا خیرت بده که جوابمو می دی

ولی چطور بسازم زندگیمو

مشاور داریم تو سایت

یا پکیج خوب نمیشناسید؟

وا بچه طفلک

چی بگم خواهر دلم خونه

حس می کنم باید قوی تر می بودم

ولی مهارت ندارم

اینم انگار با دشمنش همخونه س موندم ولله

بعد طلاق هم باید برم خونه ی شلوغ پدری

چیکار کنم؟

وا بچه طفلک یه ادم بی احساس وعقده ای بارمیادخیلی دلم برااین بچهو کبابه ازخوب بودن رابطه پدرومادر ارا ...

چکار کنم خب؟😢😭

عزیزم خدا خیرت بده که جوابمو می دی ولی چطور بسازم زندگیمو مشاور داریم تو سایت یا پکیج خوب نمیشناس ...

اینهمه خرج این وراونور میکنی برامشاوره هم حتما حتما هزینه کن بهتربه نتیجه میرسی اینجا شاید احساسی یه راهکاربدن به دردزندگیت نمیخوره 

اینهمه خرج این وراونور میکنی برامشاوره هم حتما حتما هزینه کن بهتربه نتیجه میرسی اینجا شاید احساسی یه ...

نمیزاره تنهایی برم بیرون

2706