2733
2734

حاجتتون چی بود؟

امشب آخرین شبیه که مهمون امام رضا....

دعا کنید منم حاجت روا بشم و خدا بهم بچه سالم و سلامت بده

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

بله خیلی جاها قربونش بشم کمکم کرد به جوادش قسمش بدین دست رد به سینتون نمی‌زنه ذکر یا جواد الائمه ادرکنی

امام رضام ، غیر تو کدوم رفیق سنگ تموم گذاشت برام؟💫🥲 قطعا هرچیز در زمان خودش اتفاق می افتد ❤😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من مشکل داشتم. ۱۲ سال قبل. به بچه دار شدن مربوط میشد. اونجا دعا کردم

همین دو روز قبل از پابوس آقا برگشتیم در حالی که فرزند چهارمم رو باردارم

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2728
بله خیلی جاها قربونش بشم کمکم کرد به جوادش قسمش بدین دست رد به سینتون نمی‌زنه ذکر یا جواد الائمه ادر ...

دیگه رد خور نداره اگه قسم بدی  

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
اره خودم گرفتم خیلیای دیگم دیدم ...انشالله حاجت روا شی

میشخ بگی حاجتت چی بود

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2738
به گفته بقیه اره ولی من امروز گناه بدی انجام دادم حوصله ندارم ت نهاچیزی که حس میکنم احساس بدگناهه ...

میشه بگی نامزدم میمیره*آخه هم دشمنش دیدتش هم بیماره*

متاهلم😊آقایون درخواست دوستی ندن😇تاریخ عقدم۱۴۰۳/۱/۲۱
میشخ بگی حاجتت چی بود

رسیدن منو همسرم بهم بعد سال ها🙂 ....همون حرم امام رضام عقدم کردم داستانش خیلی مفصله قطعا هیچکی باور نمیکنه  🥺بهش قول دادم اسم پسرمو رضا بزارم......