2733
2739
عنوان

خانوما.....آقا هستم

941 بازدید | 75 پست

مثل همیشه سوال چالش برانگیز😐

خب زیبایی ،نظافت و... برای همه مهمه

اما خب چرا تو کشور ما این همه افراطیه؟

خب من پسر جامعه هستم و میبینم  از کاشت ناخن تا مژه گونه دماغ و...

اینکه بگید برای دل خودتون هست  به نظرم‌شعاره

میخوام‌ بدونم ریشه ی اصلی مشکل دقیقا کجاست که اکثریت از حالت طبیعی  بیزاز شدن؟

قصدم‌تخریب نیست فقط دوس دارم دلیلشو بدونم...

ولی کشورای همسایه و... فقط تو مراسم ها به خودشون یه کوچولو اهمیت میدن

تو دوربین مخفیا،فیلما،مستند ها و... ار ظاهرشون مشخصه

کاربر آقا 

اقایون.... خانم هستم 😁

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عشقمون میکشه دوس داریم 

به بقیه مربوط نیست که بخواییم توضیح هم بدیم 

من تاپیک هاتو میخونم اصلا طرز فکرت دیوانه کنندس

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2740
بنظرم که تعادل نیست یکی بیش از حد به خودش رسیده اون یکی رو میبینی بو عرق میده و سیبیلش از شما بیشتره

هر چیزی باید تعادل داشته باشه

فکر میکنم  ذهنیت مشکل داره

کاربر آقا 
تو روحت 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂

به نظر منم طبیعی بهتره 

الان خیلی بد شده یعنی چی همش شده عمل و کاشت و فلان و ...

قشنگترین دیالوگ اونجاییه که پدر ژپتو به پینوکیو گفت: پینوکیو از چوب بمان ادم ها از سنگن *👌👌سلام سلام من برگشتم😂😂♥️
2706