2733
2739

شوهرم بعد دعوا زد بیرون با رفیقش..

خیلی عصبانی بودم از دستش وقتی زنگ زد بهم جوابشو ندادم..اومد، بغلم کرد ولی انقدر دلم گرفته بود ازش ک حد نداشت

ب گفته بچه های سایت لباس خواب پوشیدم و رفتم تو رخت خواب..ببخشید کامل تحریک شد خودم دیدم چیزشو..ولی رابطه برقرار نکرد!!!گفت خستم و پشت کرد خوابید..

خیلی دلم شکستتت م دلم هم غرورم😭😭😭😭

۶ماهه عقدیم..خونه پدرشوهرمم..راهمونم دوره

رفتار درست چیه؟ ب شدت ب کمک احتیاج دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایده لباس خواب چه سمی بوده که بهت گفتن آخه  قهر نکنید باهم از الان سعی کنید با حرف و منطق باهم ...

بعضی مردا منطق نمیفهمن

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2740

اس بهش این پیامو بده خودش میاد سمتت 

به شوهرت بفرست یه معما دارم ببینم میتونی حلش کنی یا نه 😋؟!

نامش چیست؟🤨

طولش ۲۰‌سانت،مردو زن دوستش دارند!!آویزان و آماده برای کارکردن است!!🫣🤭

کمی مودارد. آهسته و یابه سرعت داخل غاری خیس و گرم می شود وقتی که بیرون میاد کفی سفید تولید می‌کند!!🤤

اکثر مردم درساعت آخر شب به آن فکر می‌کنند حالا آن چیست؟؟؟

بعداز پاسخ همسرت بنویس آن مسوواااااک استتتتت 

البته نظرشما محترم است عشقم 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
چیکار کنم.؟ وقتی بیدار شد سنگین بگیرم و قهر کنم؟

قهر چیه با خوش رویی بهش صبح بخیر بگو نذار از الان بینتون دعوا بشه 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2706