2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۲قشنگتره شیکتره

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔

صد در صد آخری

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! مود آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2740

اخری

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            

سومی

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱