2733
2734
عنوان

همه عاشق شوهرمن جونشونم براش میدن🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 2493 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چکارت کرده ک به کوه نفرت شدی توضیح بده مگه میشه ک ادمی ک ایقد خواهان داره تو بدت بیاد

سلام خدا قوت عزیزم.مردا جلو دیگران .مخصوصا جلو همسر شون خوب نشون می دن.ولی برای همسرشان هیچی

2728
نه میدونی ازبس دردواندوه زیادرودلمه نمدونم ازکدوم قسمتش بگم خیلی زیاده خیلی خیلی 

بابا حالا یه کمش رو بگو ،شاید دچار سوءتفاهم یا بدبینی هستی یا زیادی حساس و زودرنجی 

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
2740

شاید ازون زنایی که فقط انتظار داری براهمین داغون شدی مثلا یه هدیه براشوهرت میخری انتظار داری جبران کنه انتطار داری بهت توجه کنه بگه دوست داره ولی اون انتظاراتت رو بی جواب میذاره براهمیم خرد میشی اگه ازروعشق کاری میکنی بی منت بکن  چون یه تئوری هست میگه اگه بامنت وباانتظار جبران متقابل درحق کسی بخشش یا نیکی کنی هرگز بازخورد نمیبینی اما اگه بی منت باشه بهت برمیگرده کلاآدم به خواسته هاش وقتایی که انتظارشو نداره میرسه

بابا حالا یه کمش رو بگو ،شاید دچار سوءتفاهم یا بدبینی هستی یا زیادی حساس و زودرنجی 

نه گلم .خصوصیات اخلاقی شوهرمومیگم تااون ادمایی که بینهایت عاشقشن چجوری عاشقش شدن شوهرمن یه ادم فوق العاده مامانی وبینهایت متعصب ازنوع خیلی شدیدیعنی مادرش ازادهرگونه توهین حتی منوکتک هم بزنه شوهرم بهش برنمیخوره براهمینه بینهایت مادرش دوسش داره چون ده ساله مثل کوه پشت مادرش بوده حالابماندکه جفتشون بایدتواتیش ظلمایی که کردن درحقم بسوزن اگه حامله بودم کتکم زده شب شام غریبان سال اول خونه داریم یه ادم بینهایت عصبی که جرات نداری بهش بگی توحق هیچ اعتراضی نداری اگه نصف شب من حالم بدبشه یامثلاداییش منوول میکنه میره سراغ دیگران اون نقش یه عاشق روبازی میکنه من صدموبراش گذاشتم جوری که من متنفرم ازش ارزوی مرگشودارم اون بی من میمیره که همینم میدونم چرت میگه ادم کسی که دوست داره روعذاب نمیده خلاصه بگم توبدترین شرایط زندگیم که لازم بوده کنارم باشه تومریضی توهرچی تنهای تنهابودم پشتموخالی کرده 

2706