2733
2739
عنوان

یکی بیاد من دارم از بغض خفه میشم

278 بازدید | 23 پست

من از خونواده م دورم

الان با همسرم اومدیم شهری که خانوادم زندگی میکنن

من همیشه جلوی خونوادم ، همسرم رو میبرم بالا و خیلی احترامش رو دارن 

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همسرم یه اخلاق گندی که داره اینه که اگه از یه چیزی ناراحت بشه میره تو خودش و با اطرافیانش سرد برخورد میکنه. بعد هی همه ازم میپرسن چشه چشه و بعدم هر کی یه برداشتی میکنه و ماجرا بزرگ میشه

2740

الان از دیشب سر یه موضوعی که هنوز خودمم نمیدونم چیه اما فقط میدونم بی اهمیته رفته تو خودش و هرچی میگم چی شده نمیگه و هی تو خودشه. 

بابا مامانم هم هی ناراحتن و ازم میپرسن مگه ما چیکارش کردیم و این چه اخلاق گندیه که داره و این جواب اینهمه خوبی ماست و اینا

میگن حتما چون دیشب شام حاضر نکردیم نارااحته

سعی کنید اول بنویسید بعد تاپیک بزنید باور کنید مردم حوصله خب خب ندارند

حق دا ی گلم. عذر میخوام. تموم شد همه رو گذاشتم

ولی باور کن من همیشه همینکا و میگنم و تجربه کردم وقتی کامل میذارم هیچکس جواب نمیده

حالا موندم چیکار کنم

هرچی بهش میگم ظاهرت رو حفظ کن دارن ناراحت میشن. میگه بشن. هرکی منو دوس داره باید اینجوری دوس داشته باشه و این چرت و پرت ها

دلم برا خونوادم میسوزه آخه. خیلی هواشو دارن و این اینجوری میکنه. یه هو کل وجهه خوب خودشو میزنه خراب میکنه

تقصیر هر دو طرفه، هم همسرتون که حرف نمیزنه و هم خانوادتون که هی بزرگش میکنند و یه جورایی منت سرتون گذاشتنددر کل اگه کسی در رابطه با موضوعی به من یا همسرم بگه تقصیر ماست با این همه خوبی خوشم نمیاد

صد بار تعلیق شدی باز آی
تقصیر هر دو طرفه، هم همسرتون که حرف نمیزنه و هم خانوادتون که هی بزرگش میکنند و یه جورایی منت سرتون گ ...

درست میگین

اینقد حالم بده. بغض داره خفه م میکنه. همسرم مثل آدمایی که قهره سکوت کرده و تازه یواشکی هم که بهش چیزی میگم باهام بد برخورد میکنه و میگه چیزیم نیست. قشنگ انگار پریوده!!!

خونوادمم که قهر همسرم بهشون برخورده و تازه رفتن تو فاز اینکه ما چیکارش کردیم که اینجوریه با ما.

اینجور وقتا من عذاب میکشم و نمیدونم چیکار کنم

2706