2737
2739

برادر منم این طوری بود

یه روز سرش داد زدم به تو هیچ ربطی نداره می‌خوام چی کار کنم

تو فقط وقتی حق داری توی زندگی من دخالت کنی که خودم بهت این اجازه رو بدم. می خواست منو بزنه بابام ازم دفاع کرد. چنان جیغ هایی سرش میکشیدم که الان که آدم شده میگه چقدر فتنه بودی ازت می ترسیدم😁

الان نامزد داره خوش اخلاق شده

در ضمن برادرتون مگه ازدواج نکرده،

ما ۴ تا خواهریم راحله، آنیتا، آرمیتا، رومینا🥰🥰🥰🥰 راحله خانوم ازدواج کرده و ۳ تا دختر خوشگل داره: دنیا خانوم، یکتا خانوم، رستا خانوم❤️❤️❤️❤️❤️. آنیتا خانوم نامزد کرده با یه آقایی خوشگل🤩😅💞💝.آرمیتا خانوم داروسازی قبول شده و الان دانشجو و فمینیسته دو عالمه👩👩👩👩😁😁😁.بنده هم رومینا خانوم هستم کنکوری سایت😅😅😅. بچه ها توروخدا دعا کنین واسه راحله شوهرش خیانت کرده میخوان طلاق بگیرن🥺🥺🥺🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادم کنترل گری هستش من ابدا اهل دوست پسر و.. نیستم و نبودن اما اینجا زندگی نمیکردم الان که برگشتم عاد ...

پسر ۳۸ساله معمولا به اون بلوغ فکری رسیده که گیر الکی نده حتما بیرون یه چیزی شنیده که روش تاثیر گذاشته و نمیتونه مستقیم به شما بگه و غیر مستقیم از ابرو شما و خانوادش مراقبت میکنه

2728
اتفاقی افتاده که این اخلاق و پیدا کرده یا از قبل بوده ؟

کلا پسرا تو رو قرآن اگر خواهر دارید یا دختر اذیت نکنید من با خودم فکر میکنم اگر بابام و مامانم نباشن چی میشه برادر خوب باید طوری باشه که ادم ترس از دست دادن پدر و مادر و نداشته باشه حتی اگر خواهر بده شما بد نباشید چون شما بعد پدر تکیه گاهید 

کلا پسرا تو رو قرآن اگر خواهر دارید یا دختر اذیت نکنید من با خودم فکر میکنم اگر بابام و مامانم نباشن ...

ببین به نظرم رو هیشکی حساب باز نکن حتی پدر و مادرت اینجوری راحتتری و قوی تر.من یه دایی دارم حتی عید زنگ نمیزنه به مامانم تبریک بگه چه برسه بیاد خونمون کلا تا حالا خونمونم نیومده اینو گفتم که الان همه درگیر زندگی خودشونن

پسر ۳۸ساله معمولا به اون بلوغ فکری رسیده که گیر الکی نده حتما بیرون یه چیزی شنیده که روش تاثیر گذاشت ...

بله خودمم شک دارم چون کلا ادم شکاکیه به نفر شک دارم ولی مطمئن نیستم کا تحریکش کرده باشه من اصلا اینجا نبودم که دوست پسر داشته باشم یا کسی منو با پسر دیده باشه منتها کسی هست کا میترسم اون تحریکش کرده باشه که مواظب باش آبروتون نره و... چون ادم متعصب عقل نداره معمولا تعصب از جهل میاد 

ببین به نظرم رو هیشکی حساب باز نکن حتی پدر و مادرت اینجوری راحتتری و قوی تر.من یه دایی دارم حتی عید ...

بله اما اگر ادما مانع نباشن برات من ۶ سال مستقل زندگی کردم ولی الان شرایطم متفاوته

2740
خیر مجرد منم جیغ زیاد زدم فایده نداره

زودتر براش زن بگیرید

بالاخره مرد ۳۸ ساله دیگه سنش بالاست

احتمالا نیاز هایی داره

این وسط هم گیر داده به شما

شما خودت خانمی یه دوستی چیزی پیدا کن یا براش زن بگیر

من حدس می‌زنم اخلاقش خوب بشه🌺

ما ۴ تا خواهریم راحله، آنیتا، آرمیتا، رومینا🥰🥰🥰🥰 راحله خانوم ازدواج کرده و ۳ تا دختر خوشگل داره: دنیا خانوم، یکتا خانوم، رستا خانوم❤️❤️❤️❤️❤️. آنیتا خانوم نامزد کرده با یه آقایی خوشگل🤩😅💞💝.آرمیتا خانوم داروسازی قبول شده و الان دانشجو و فمینیسته دو عالمه👩👩👩👩😁😁😁.بنده هم رومینا خانوم هستم کنکوری سایت😅😅😅. بچه ها توروخدا دعا کنین واسه راحله شوهرش خیانت کرده میخوان طلاق بگیرن🥺🥺🥺🥺🥺
2706