2737
2734

اوضاعتون چطور بود و با تغیییر نام زندگیتون در جهت مثبت تغییر کرد ؟ 

خداوند می فرماید من نزد دل های شکسته و قبرهای کهنه ام 

یکیاز فامیلامون همچین کرده ولی ما ک فرقی ندیدیم 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

میشی یکم توضیح بدی؟

ما ۴ تا خواهریم راحله، آنیتا، آرمیتا، رومینا🥰🥰🥰🥰 راحله خانوم ازدواج کرده و ۳ تا دختر خوشگل داره: دنیا خانوم، یکتا خانوم، رستا خانوم❤️❤️❤️❤️❤️. آنیتا خانوم نامزد کرده با یه آقایی خوشگل🤩😅💞💝.آرمیتا خانوم داروسازی قبول شده و الان دانشجو و فمینیسته دو عالمه👩👩👩👩😁😁😁.بنده هم رومینا خانوم هستم کنکوری سایت😅😅😅. بچه ها توروخدا دعا کنین واسه راحله شوهرش خیانت کرده میخوان طلاق بگیرن🥺🥺🥺🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همون ارتعاش اسم ک تاثیر مثبت و منفی داره تو زندگی ؟!

ن بابا الکیه 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2740
این واسه کسانیه که کارشون بر اساس طلسم و دعا گیر داشته، اسمشون رو عوض میکنن قبلیا باطل میشه 

آره راست میگی باطل میشه منم گرفتار سحر و طلسمم

تجربه من نشون داد تنها چیزی که انرژی منفی طلسم و..‌باطل میکنه زیارت عاشورا با صد لعن صد سلام 

من امتحان کردم دو بارهم باطل نشد 

تجربه من نشون داد تنها چیزی که انرژی منفی طلسم و..‌باطل میکنه زیارت عاشورا با صد لعن صد سلام 

اب دیدی در سنگ چه طور اثر میکنه برای منم همسن جوره دعا خواندنم یه روحانی بهم گفت اسمت رو عوض کن خودش هم اسم زنش رو تغییر داده 

من امتحان کردم دو بارهم باطل نشد 

چرا من هر روز دوسال میخونم کلی برکت وارد زندگیم شد

ببین وقتی سلام میدی جواب سلام واجبه

امام حسین و اصحابش جواب سلام میدن.وچی بهتر از این ادما که سلامتی واسه زندگیت بخوان