2737
2734
عنوان

لطفا بیاید

91 بازدید | 7 پست

چند روز پیش خونه مادرشوهرم بودم ، مامانمم اومد خونشون بعد بهم گفت امشب شاید با بابات بیایم خونتون گفتم باشه

بعدش ازم پرسید که مادرشوهرم اینا اومدن ؟ نمی‌خوان بیان ؟ گفتم نیومدن نمیدونم میان یا نه ( چون خانواده شوهرم وقتی روز اول عید همه رفتیم خونه پدرشوهر دیگه خونه بچه ها نمیرن رسم ندارن ، ولی مامانم اینا رسم دارن خونه بچشون هم برن ) بعد که مادر شوهرم اومد از ش پرسید نمیرین خونه فلانی 

مادرشوهرم گفت نمیدونم اگه یه مهمونی بگیرن میریم 

( چون معمولا هر چند وقتی یکبار دورهمی میگیرم همه رو دعوت میکنم )

من فکر نمیکردم منتظر  باشن مهمونی بگیریم 

حالا قراره یه مهمونی بگیریم 

تصمیمات مربوط به مهمونی با منه حرف آخر رو من میزنم از غذا و روز مهمونی و اینا 

دوشنبه شب مهمونی رو میگیرم

برای غذا و دسر و اینا هم منوی زیر رو در نظر دارم بگین خوبه یا نه 👇

برای افطار : 

پنیر - گوجه- سبزی - زولبیا بامیه - خرما - ماقوت یا فرنی 

برای شام کدوم بهتره 

کباب یا بال و پاچین کبابی ؟

ترشی - سالاد - ماست - نوشابه - دوغ 

برای آخر شب :

شیرینی - سیب - پرتقال - کیوی - آجیل - شکلات - شیر موز یا شیر کاکائو 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه ۱۲ شب چی داری براشون چیپس بفک بگیر 

آخر شب مربوط میشه همون ۱۲ شب اینا دیکه 😂

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2731
نمیشه منو هم دعوت کنی؟ قول میدم فقط شیرکاکائو بخورم 

بیا گلم بیا 😆😁

مرسییی❤😂 پس یه شیرکاکائو مخصوص زری جون بذار کنار برام💋

باش

2740