2737
2739
عنوان

شوهرم از دیروز باهام قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 25 پست
آخه خودش همیشه می‌گفت تو نباید از مرد دیگه ایی تعریف کنی 

کوتاه نیا اتفاقا برو‌بهش بگو از این به بعد از زنی تعریف کنی همین بلا سرت میاد حواستو جمع کن

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این دیگ چ پروئه

بگو وقتی شما تعریف میکنی منم مثه خودت 

منم آدمم یا نگو یا میگی منم از مردا تعریف میکنم

ادامه بده تا این عادت بدشو کنار بزاره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738

دست پیش بگیر 

بگو من تا حالا فک میکردم خودت قصد خاصی از بیان این چیزا نداری ولی الان متوجه شدم از رو قصد و غرص اینکارارو کردی وگرنه جلو حرف من واکنش نشون نمیدادی

واقعا برا خودم متاسفم که اینجوری اعتماد داشتم بهت 

بعدشم قهر نکن ولی نادیدش بگیر

به کارای خونه و بچه برس 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
تازه اعتماد بنفسش زیاده میگه از من خوشتیپتر نبود اصلا شوهرش خوشتیپ نبود 

ببین خیلیا عادت دارن از بقیه الخصوص از جنس مخالف تعریف کنن 

ولی ادمای مثل شوهر شما قصدشون تعریف نیس 

ایشون درواقع انتظاراتی که از شما داره رو به عنوان تعریف از دیگری بهتون میگه 

یعنی اگه مثلا از رنگ موی طرف تعریف میکنه یعنی انتطار داره موهات تو خونه اون رنگی باشه 

اینجوری انتظاراتشو بیان میکنه 

یعنی فک نکن داره رو هوا حرف میزنه .جدی بگیر حرفاشو

حالا  مورد دومم اینه که اگه نمیزاره حتی تو خونه هم اونمدلی باشی یکم اوضاع خیط میشه 

این نشون مبده ادم هیزی هست و زمینه های خیانتو داره و جدی باید جمعش کنی 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان