2733
2734
عنوان

می‌خوام برم سرکار فنی

210 بازدید | 38 پست

خانواده همش بهم میگن برم فنی ی چیزی یاد بگیرم بر آینده 

بنظرتون تو این وضع خراب جامعه ی غریبه ب آدم چیزی یاد میده ؟ خیلی نگرانم

با دوستم قرار گذاشتیم بریم باطری سازی

نظر شما چیه دوستان لطفاً راهنمایی کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داداش میری کار فنی کاری ندارم 

برو تاپیک اخرمو بخون 

ولی درستو ول نکن 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
2740
درس تا چه حد مهمه؟ بنظرت میرسم تا اردیبهشت ماه فرهنگیان بیارم🥲💔

خلی زیاد مهمه 

من خودم اون پسر به اون خوبی اقایی مردی رو بخاطر درس و شغل رد کردم دیگه اهمیتشو برو تا اخر 

اره میاری چرا نیاری ولی باید بخونی 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
خواهر زاده من شاگر ممتاز بود اما رفت مکانیک خودرو الان هم مغازه زده کلی درآمد داره  این چند تا ...

یعنی درس زیاد مهم نی اگه بتونی حرکتی بزنی؟ فک نکنم برسم تو این سه هفته ب کنکور

خلی زیاد مهمه  من خودم اون پسر به اون خوبی اقایی مردی رو بخاطر درس و شغل رد کردم دیگه اهمیتشو ...

در امد خوب حرف اول میزنه 

ایشون نهایتش یه دیپلم مرتبط میگیرن 

اما ته لیسانس یه کارمندی 

درامد کار فنی خیلی خوبه با گچ کار مقایسه نکن

2706