2733
2734

بچه ها من قبلا ۴۵بودم ولی بخاطر مشکل خونوادگی سه کیلو کم کردم باز این ماه دو کیلو از طرفی خواهرم میگه تو روزه نگیر ولی نمیتونم عذاب وجدان میگیرم الان موقعی که از جام بلند میشم سرم گیج میره چشام سیاهی میره داخل بدنم میلرزه خیلی ضعیفم استخون بندیمم بشدت ظریف ماه رمضون ده دوازده روزش مونده اونارم روزه میگیرم ولی بعدش میخام تو یه ماه به وزن سابقم ۴۵برگردم حداقل نرمال تر بنظر برسم چیکار کنم سریع وزن بگیرم قرص اینا نباشه ضرر داشته باشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم 🥲🥲

خونوادم همش میگن باربی خوبی که سمت قرصا چاقی نرم ولی واقعا خیلی خیلی لاغرم این باربی نیست اسکلته دوسدارم یه وزن نرمال داشته باشم یبار پودر خوردم همش رفت تو شکم پهلو اصلا اون چاقی نمیپسندم یه چاقی طبیعی آرزومه 🥲🥲

2731

ما یه فامیل داریم دختره به لاغر بودنش مینازه

خوشگلم نیست آخه

اندازه مرد گنده میخوره

به من با ۶۵ کیلو وزن و ۱۶۵ سانت‌ قد میگه چاق(خونوادگی چهارشونه ایم بدون شکم و پهلو)😶🤲🏻

دوست دارم جرش بدم

اینقد که لاغرم لاغرم میکنه

دختره زرد😐

همونی که تاپیک میزنه و فورا بعدش پشیمون میشه😐
2738
مشکل تیروئید نداری عزیزم؟ اشتهاتون چجوریه؟

تیروئید نه خداروشکر اشتهام خیلی کمه موقعی تصمیم بگیرم چاق بشم نمی‌دونم چجوری طبق اصول غذا بخورم چون کم غذام ولی چند بار تو چند روز پرخوری شدید کردم که چاق شم مریض شدم 

میخام اصولی پیش برم نمیدونم چجوری 

پیش متخص تغذیه برو هرکسی لاغریش به یه دلیلی یا ژنتیک یا کمخوری یا انگل یا کمخونی

من کمخونی دارم براهمین تا آهنم و کمخونی درست نشه وزن نمیگیرم 

پودر گین آپ از داروخونه بگیر بخور طعم های مختلف داره و کمک ات میکنه هرکی ام گف ضرر داره بزن تو دهنش😂من با ۲ماه خوردنش ۶کیلو اضافه کردم ،و بدون اگ مضر بود دکتر نمیگف بخورم و برای نوزادام نبود ،از معده نوزاد حساستر ک نداریم

ما یه فامیل داریم دختره به لاغر بودنش مینازه خوشگلم نیست آخه اندازه مرد گنده میخوره به من با ۶۵ ک ...

حقیقتش بگم داره بهت حسودی می‌کنه 🥲😂 هیچکس از لاغری زیاد خوشش نمیاد ، من دوستم تو پر و اندامش خوبه مثل شما همیشه بهش میگم خوش اندام اون همش میگه تو شبیه چوب کبریتی حقیقتا دلم میشکنه

خونوادم همش میگن باربی خوبی که سمت قرصا چاقی نرم ولی واقعا خیلی خیلی لاغرم این باربی نیست اسکلته دوس ...

🥲🥲دکتر و ازمایش فقط ،باشگاهم خوبه اگ مشکل مالی نداری برو

میفهمم چی میگی همشم لابد ب اینا حرفا ک شوهرکنی خوب میشی قانعت میکنن🫠

تیروئید نه خداروشکر اشتهام خیلی کمه موقعی تصمیم بگیرم چاق بشم نمی‌دونم چجوری طبق اصول غذا بخورم چون ...

خداروشکر. خب پس شما دو تا مورد داری اول باید اشتهات زیاد بشه دوما اصولی تغذیه داشته باشی به سادگی درست میشه

2706