2733
2734

یک هفتست گلو درد شدییییییید دارم انگار گلومو چاقو چاقو کردن چرا نمیمیرم راحت شم😔بعد ده تا آمپول و کلی دارو هییییییچچچچچچچچچ فایده ای نکرد هر روز بدتر میشه ک بهتر نمیشه. دیگ حس میکنم تا آخر عمرم همینجوری میمونه.خوش ب حالتون ک گلو درد ندارید

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شربت گل ختمی و اویشن یا عسل و گل ختمی رو با دوز بالا بخور امتحان کن منم گلوم بشدت درد میکرد این شربت رو خوردم خوب شدم

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
2731

اگر باردار نیستی 

گل پنیرک بگیر و بریز تو لیوان و آبجوش بریز روش و دربش بگیر 

بعد چند دقیقه بخور .روزی چند لیوان مصرف کن 

چهار تخمه کمی بو بده و آب بریز بعد کمی بو نداده بریز و چند تا قل خورد خاموش کن و بخور 

عنبر نسا سرچاقو بزن وکمی قرمز که شد قبل از اینکه دود کنه بگذار تو لیوان و کمی از راه دهان و بینی تنفس کن قشنگ میسوزونه عفونت 

من مهر پارسال حس میکردم میمیرم یکی بهم گفت انجام دادم دو سه روزه خوب شدم 

چه داروهایی استفاده کردی؟ امروز میخوام قرص مکیدنی لیکوفار رو هم امتحان کنم شاید موثر باشه

سه تا کتورولاک زدم ی پنی سیلین ی هیدروکورتیزون ۳تا بکمپلکس شربت دیفن قرص آزیترومایسین و سرماخوردگی و قرص های چرک خشک کن سرخود و...عناب دم کردم آب نمک غرغره کردم ویتامین سی آب پرتقال هر روز بدتر میشم ک بهتر نمیشم

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
سه تا کتورولاک زدم ی پنی سیلین ی هیدروکورتیزون ۳تا بکمپلکس شربت دیفن قرص آزیترومایسین و سرماخوردگی و ...

ای بابا

چند روز پیش خونه ی خالم بودم اونم میگفت گلودرد داره و ۷-۸ روزه که خوب نشده فکر میکرد چون آجیل زیاد خورده گلودرد گرفته

ولی من چییی من هیچی نخوردم به خاطر یکم آلوچه🙂😂👩🏻‍🦯

2738

😂یادش به خیر من موقع مریضی:

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔
مریضی یادش بخیر داره؟

یادش نه خیر

دقیقا مثل تو غر میزدم خوب هم نمی‌شدم. ب بقیه نگا میکردم ک گلوشون درد نمیکنه حسرت میخوردم

سوپ مرغ خیلی معجزه کرد هرروز داغ داغ میخوردم. عالی بود

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔
مریضی یادش بخیر داره؟

عزیزم دم‌کرده شیرین بیان بخور من پسرم یک ماه سرفه میکرد با دو تا لیوان خوب شده شما هم امتحان کن خیلی عالیه

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»

عزیزم تو تاپیک قبلت سوال پرسیدم صبح که ازت پرسیدم گلوم رو انکار سیخ میزدن سرفه خشک خشک نمیتونستم اب دهنمو قورت بدم چهار روزه ازم زه صدا نیومده با اشاره حرف میزنم شربت برون کلد ،دیفین ،تمیان،اکسپکتورانت ،استامینفن و قرص کلداس هیچ کدوم چاره ساز نبود دوسه ساعت قبل پونه خشک داشتم دم کردم ریختم تو لیوان هر سری میرم اشپزخونه یه قلپ میخورم انگار سوزشش کمتر شده و داره خلط دار میشه گلوم ولی بازم راضی ام به خلط چون وحشتناک خشک بود گلوم پونه رو امتحان کن 

عزیزم تو تاپیک قبلت سوال پرسیدم صبح که ازت پرسیدم گلوم رو انکار سیخ میزدن سرفه خشک خشک نمیتونستم اب ...

بخدا دیروز از تو باغچمون پونه کندم دم کردم خوردم هیچی اثر نمیداره من دیگ امیدی ندارم ب خوب شدن

2706