2733
2739
عنوان

ای خدا چقدر این ملت احمقن

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 40 پست

جهان سومی ینی همین 

سه تا النگو سر دستشه شب از دندون درد خوابش نمیبره 

روز بعدم میره دندونو میکشه 

طرف تو عمرش یه کتاب نخونده ولی نظریه های جور واجورشم میده علمش فقط در حد اینستاست

قدحی پر بکن سر بکش جان مرا 🖤🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلش میخواسته خب  نمیتونیم بگیم چرا خریدی  دلش میخواد بخره

خواسته روزای آخر عمرش ، حسرت آیفون به دلش نمونه 🤣

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠
2728
مگر داریم اینجور ادمی رو کره زمین🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

سمیرا جون اگه نداشتیم که حال و روزمون این نبود

نمیومدن بهمون بقبولانن که به جای پیتزا بگیم کش لقمه و به جای کروات بگیم دراز آویز زینتی

یاد حکایت با یزید بسطامی افتادم

که طولانیه و از حجم حوصله خارجه

هیهات 

حالا مثلاً اونهای دیگه ای که گوشی ۹۰ میلیون تومنی استفاده می‌کنن، به کارشون می‌آد؟ یا اونها هم بزرگت ...

یه وقتایی بله به کارش میاد

کسی که داره

درامدش با چنین خرجی همخونی داره

تنش سالم نونش به راه

ولی اونی که از شکم میزنه از دوا و درمان میزنه

میره وام میگیره واسه چنین خرجی

والا آدم میمونه 

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
2738
سمیرا جون اگه نداشتیم که حال و روزمون این نبود نمیومدن بهمون بقبولانن که به جای پیتزا بگیم کش لقمه ...

واقعا اگر کسی پولو به سلامتیشو حال روحیش ترجیح بده خیلی خر تشریف داره

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  

اون دیگ خیلی بی عقله یعنی جون آدم اینقد بی ارزشه و آیفون باارزش 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
سمیرا جون اگه نداشتیم که حال و روزمون این نبود نمیومدن بهمون بقبولانن که به جای پیتزا بگیم کش لقمه ...

و به تبلت بگیم رایانک مالشی 🤣 والا بیشتر شبیه فحشه

یه وقتایی بله به کارش میاد کسی که داره درامدش با چنین خرجی همخونی داره تنش سالم نونش به راه ولی ...

منم دیدم وضع مالی خوبی نداشتند یه پولی دستشون اومده عوض اینکه به زخم زندگی بزنند رفتند باهاش واسه دختراشون گوشی خریدند تا حداقل یه کمی از حسرت های زندگی شون جبران بشه 

واقعا آ دم نمی تونه نظر بده و مجبور بگه به من چه

جهان سومی ینی همین  سه تا النگو سر دستشه شب از دندون درد خوابش نمیبره  روز بعدم میره دند ...

نه عزیزم ماجرا به اینجا ختم نمیشه

توی سیاست به گوبلز و رودلف هس میگه بی سواد

بعد به مصدق السلطنه و وثوق الدوله فحش میده

قوام السلطنه رو هم دزد می‌دونه

و خودش رو مهمترین و تاثیرگذارترین صادرکنندگان مانیفست تاریخ بشریت میدونه

و در آخر هم میگه 

من دندونای عقلم چون هیچ کار نکرده بودن

زاپاس برداشتم برای این دندونای شیری که جای اینا بندازم😐😐😐

اون دیگ خیلی بی عقله یعنی جون آدم اینقد بی ارزشه و آیفون باارزش 

شایدم ما اشتباه میکنیم! شایدم واقعا ظاهر مهمتره 

شایدم درستش جیب خالی پز عالی باشه

من یک ویدیو کامل از مقایسه ایفون با غول های سامسونگ دیدم و نه تنها  برتری ای نداره بلکه کمبود داره

مخصوصا ایفون ۱۳ که الان دست همس هرکی میرسه ۱۳ میخره

سری زد های سامسونگ واااقعا تو یک لول دیگه ای هستن اگر بحث به باکلاسیه این یکی باکلاسع واقعا

2706