2733
2734

بگم پسرت چیکار کرد با من ، اون اصلا روحش هم خبر نداره ظاهرا، ولی میخوام ببینم واقعا این خانواده براشون سوال نیست این هدیه های خوشگل و عاشقانه ، این شیرینی ها از کجا میاد ، چرا پسرشون هر شب کنج سالن و آشپزخونه داره عکس میگیره 

خودشون دختر دارن ، دلشون میاد یه پسر بیاد بی هدف یه دختر اونم تو آستانه سی سالگی رو برای ارضای خلا های عاطفیش اسکول خودس کنه،

پسر دار ها ازتون خواهش میکنم پسراتون مرد بار بیارین که اگه کسی رو نمیخوان بازیچه نکنن ، انقد دختر هست که باهاش بی هدف برن تو رابطه ، دختر دار هام بشون یاد بدین  دخترتون پالس های نمیخوامت پسر ها رو بلد باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی شده؟

با یه پسری نزدیک سه سال دوست بودم، دو سال اجتماعی ، یه سال عاطفی، البته لانگ بود ، ادعای عاشقی میکرد ولی وقتی بش گفتم بیا خانوادگی معرفی شیم تا همو بیشتر بشناسیم با کلی توهین و تحقیر بلاکم کرد رفت، رابطه مون راه دور بود ، البته آشناییمون مجازی نبود

2740
آره خب یکم سخته ولی بذار زمان بگذره برات عادی میشه. سنت خوبه ایشالله یه آدم سالم گیرت میاد که اینو ...

از نظر شما که آقایی چطور میشه یه پسر بدون تصمیم جدی ، جوری رفتار کنه که انگار تصمیمش جدیه ، و بره سراغ دختری که میدونه اون دختر اهل رابطه الکی نیست؟

از نظر شما که آقایی چطور میشه یه پسر بدون تصمیم جدی ، جوری رفتار کنه که انگار تصمیمش جدیه ، و بره سر ...

بلاتکلیفی، پر کردن تایم های علافی، ضعیف النفس بودن (بعضیا این حسو دارن که تو اجتماع حقیرن، بعد وارد رابطه های جدید میشن که فک کنن نه مهم هستن، بعد که این حسشون ارضاع شد جفتک میزنن!)

در کل طبق چیزایی که شما تعریف کردی این آدم ارزششو نداشت و همون بهتر که الآن فهمیدی. خیلی کاره خوبی هم کردی که گفتی بذار خانواده هامون آشنا بشن با هم.