2737
2739

بچه ها من شوهرم مشکل پانیک داره و نمتونه بره تو جمع.  واسه همینم من و بچه ام تنها می ریرم خونه ای پدرم. و خانوادمم میدونن شرایطمو. امروز زنگ زدم احوال پرسی کنم مادرم گفت میخوای بیایی اینجا گفتم ن همینجوری زنگ زدم گفت خوبه اینبار با با شوهرت بیا و برووو یااا دیگع حرف شووو قط کرد. خیلی دلم شکست من بجز خونه از پدرم و پدر شوهرم جایی نمیرم بخاطر شوهرم. از ظهر حالم به جوریه خیلی بی کسم  خیلی بیزارم 😭😭😭😭

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید دقیق متوجه مشکل شوهرتون نشدم برید مهمونی اتفاق خاصی براشون میوفته؟

اره عزیزم استرس می گیره  

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼
منظور مامانت چی بوده متوجه نشدم  فقط این برداشتو کردم که گفت با شوهرت بیا ایندفه  این حر ...

ن به جوری گفت که دیگه توهم نیا.  چون هر بار تعنه میزنه من گوش نمیدم اینبار دیگه قبل رفتن گفت

پانیک آنقدرها هم محدودکننده نیستا

شدید حتی دکترشم گفت خیلی شدیده نباید بره تو جمع

2740

گناه داره شوهرت بخدا منم اینجوری میشم وقتایی که نشخوار فکری دارم خیلی سخته توروخدا به جای اینکه وقتتو با پدرشوهر و خانواده ای که درکت نمیکنن بزاری باهم وقت بگذرونین سفر برین اینور اونور خرید فلان بسار مگه خلوت دوتاتون با خانواده ای که خودتون ساختین چشه که میرین پیش خانواده قبلیتون که درک هم ندارن آخه بخدا گناهه

شما همسرتون همینجور که هست قبول کردی

واسه چی دوست نداره بری؟نامادریه؟

ن عزیزم مادر خودمه