2733
2734
عنوان

امشب شب قدره

469 بازدید | 55 پست

برای جوونا مریضا زندانیان حاجت دارا مستاجرا نیازمندا هر کسی که بچه میخواد خونه و ماشین میخواد عشق میخواد وهر اون چیزی که تو دلش دعا کنید بهش برسه تو این شبهای عزیز سرنوشت ی سالمون نوشته میشه برای منم خیلی دعا کنید عزیزا ♥️🕋🤲🏻🥺😍😔🤍💋 

حالا بگید شب قدر چ اتفاقایی رخ میده ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وااااا

امشب؟

چطور من نفهمیدم

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت...باهاشون حرف بزنی بدون نگران اختلاف طبقاتی...هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
2728
2738

التماس دعا🥺

من؟! غم‌هستم‌با‌کمی‌انسان .               عاشقِ‌کتاب‌و‌شعر ؛ توی‌تاپیکای‌‌شعر‌و‌کتاب‌تگم‌کنین:))       یه‌صلوات‌مهمونم‌میکنی؟:)💜
ای خواجه چه جویی ز شب قدر نشانی هر شب شب قدر است اگر قدر بدانی

هر شب شب قدره؟!!

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺

میشه هرکی این کامنت من رو میبینه دعا کنه به هدفم برسم و در اینده زندگی خوبی داشته باشم

انشالله همگی حاجت روا شید

حالم بدهه  

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
میشه هرکی این کامنت من رو میبینه دعا کنه به هدفم برسم و در اینده زندگی خوبی داشته باشم انشالله همگی ...

الهی بحق امیرالمؤمنین علی علیه السلام بحق پهلوی شکسته خانم فاطمه زهرا بحق اقا امام زمان حاجت روا بشید 💋♥️♥️

2706