2733
2734

شمام مث من حرص خوردین؟ بنظرتون دلیل رفتار اون خانم و شوهرش چی بود 

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستانشونو اگه تونسی یه خلاصه بگو لطفا 

ی خانمی بود ک همسرش اومده بود خواستگاریش پسره بعش گفته بود علاقه ای بهت ندارما ولی این دختره عاشقش بود جالبه پسره قبل ازدواج با این خانمم طلاق گرفته بود ولی خانم چون عاشقش بود ازدواج کرد باهاش اقاعه میردش خرجی نمیداد هر بلاییی بگیذ سرش میاورد برای این ک زندگیش بهتر سه بچه دارم سد 😐مرد غذاش سوا کرد جای خوابش گفته مهزتم میدم خونه رو میدم بچه رو هم میدم ولی زنن نمیرفت ک نمیرفت مسگفت میتزسن جدا شم پشت سرم حرف بزنن 

2738
اون خانم که عمرن طلاق بگیره  حرف حرف خودش بود همون بهتربمونه زجربکشه

چقد من حرص خوردم مازوخیسم داش فک کنم بنظرم چون همین رفتار رو داش همسرش بهش علاقمند نشد میکن هرچی از اقایون دوری کنید بیشتر بهتون وابستت میشن راسته بخدا

من حتی حوصله نداشتم کامل بخونم  دیدم خیلی قراره طولانی بشه نخوندم

منم ۸ صفحه خوندم دیوانه شدم😂ی ایران نصیحت اش کردن باز میکفت میترسم جدا شم

ی خانمی بود ک همسرش اومده بود خواستگاریش پسره بعش گفته بود علاقه ای بهت ندارما ولی این دختره عاشقش ب ...

نه یه دختر بچه 6ساله داشت نه سه تا 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
منم ۸ صفحه خوندم دیوانه شدم😂ی ایران نصیحت اش کردن باز میکفت میترسم جدا شم

بعضی ها تهدید به قتل هم بشن از جانب همسر باز هم میگن طلاق نه 🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
من وقتی میبینم یکی نظر خواهی میکنه بعد حرف کسی هم قبول نمیکنه شک میکنم که همش دروغ باشه و واسه پرباز ...

فک نکنم اون دورغ باشه اخه از نظر روان شناختی هم اقایون حریص بدست اوردنن از زنای کنه متنفرن معلوم بود زیاد از حد چسبیدن باعث این اتفاق شده مطمئنم یکم دورب کنه ازش حل میشه

2706