2737
2739

توام یهویی برو تو دسشویی بعد بگو اوا خاله ت اینجایی چرا درو نبستی که ضایه شه

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو جلو در بگو وا اینجا آدم هست ؟ چرا در بسته نیس

یه دختر شاد و پر انرژی ام که متوجه شدم خوشحالی من وابسته به دیگران نیس🦋، عزیزم تو بمیری هم هیچ کی براش مهم نی بعد تو برات مهمه که در موردت چی فکر میکنن؟😐 بابا تو خیلی عالی هستی ، بهترین لباس هارو بپوش برا خودت👗 ، بهترین جاها رو برو🎡، تلاش کن برا اهدافت ، اینو یادت نره که موفقیت واقعی یعنی اینکه تو تا لحظه ی آخر بجنگی ، لزوما رسیدن به معنای موفقیت نیس،  مهم اینه از تلاشت راضی باشی و شرمنده ی دلت نشی😉🍒اگه شکست عاطفی خوردی تو زندگیت ، بگو گور باباش ، من اصلا هدفهای مهم تر دارم تو زندگیم :) باید برم دنبال شون ، باید عالی بشم ک خودم راضی باشم از خودم نه دیگران❣ بابا تو خیلیی خفنی خوشگلی اعتماد به نفس داشته باش به کسی رو نده که تورو خورد و تحقیر بکنه🤍🧸 خودتو دوس داشته باش💓 در مورد خودم بخوام بگم عاشق اینم پولامو جمع کنم برم کنسرت😂😍  من به هرچیزی که بخوام می رسم:)💜🙃 خدایا شکرتت 🕊
خیلی زشته خیلییییی

والا من بودم اینکارو میکردم تا ضایه شه

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚
2738

یادش بخیر عادت قدیمی من 😁 

منم همیشه تا مرز ترکیدن خودمو نگه می‌داشتم میرفتم دستشویی دیگه وقت در بستن نداشتم 

ولی خب از وقتی بچه اومد دیگه مجبور شدم ترک کنم چون موقعی که می‌خوام بهش بگم وقتی دستشویی داریم باید زود بریم دست‌شویی وگرنه مثانه و کلیه مون آسیب میبینه دچار عذاب وجدان میشم  🤧 

همچنین موقعی که فسقلی بود امنیت نداشتم یهو ممکن بود بیاد تو مجبور شدم ترک کنم 😅 

در هر صورت توی مهمونی یا وقتی کسی خونه بود از این سوتی ها نمی‌دادم 😁

2706