2737
2739

من دختر داییم عروس خاله شوهرمه و ما باهم فامیل شوهری هم هستیم بخدا من باهاش خوبم اما اون هرکاری میکنه منو بد کنه ما رفتیم خونه داییم عید دیدنی اون هم اونجا خونه باباش بود با خواهرش 

بعدش مادر شوهرش یا خاله شوهرم هم اومد عید دیدنی 

بحث روزه گرفتن و اینجور چیزا شد من گفتم برادر شوهرم ( بزرگه ۲۸سالشه )هیچی نمیخوره فقط میاد روزش رو میشکونه (‌منظورم این بود با روزه فرقی نداره) 

بعد دختر داییم برگشت گفت من فکرررر میکردم اوناااا میگیرن‌ خیلییییی چیزن اخع ( این دختر داییم خودش روزه نمیگیره میگه گرسنم میشه جون ندارم) 

بعد دوباره اونیکی دختر داییم یا همون عروس خاله شوهرم برگشت گفت پس مادر شوهرت می‌گفت میگیره منم میخواستم بگم لابد بعضی وقتا میگیره دیگه من اونجا نیستم ک یهو خاله شوهرم برگشت گفت تا پارسال می‌گرفت منم گفتم آره الان کارش سرکارش سخته نمیتونه بگیره 

من الان از سادگیم خیلی اعصابم خورده و اینکه دختر داییم میخواست منو جلوی مادر شوهرش بد کنه بخدا من برای هیچ‌کس بد نخواستم تو عمرم رفتارم با همه مهربون بود طوری که فامیلای شوهرم همه میگن این دختر چرا اینقدر مهربون و خنده رو هست 

اینم بگم برادر شوهرم خودش همه جا میگه روزه نمیگیره و کلا آدم بی اعتقادی شده 

و بازم بگم مادر شوهرم هم بعضی جاها خودش گفته 

(اینم باز بگم ماد شوهرم خیلی دروغگو هست طوری که مثلاً دروغ های قبلش رو یادش نمیمونه خراب میکنه )

الان زشت شد ؟ 

حالم خیلی بده چیزی بگین تو رو جون عزیزتون

چیکار کنم 😭

از وقتی از مهمونی اومدیم اعصابم خیلی خورده

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

دیگه به دختر دایی‌ ات رو نده 

توهم متقابل اونو خراب کن بزار بفهمه 

عجب آدم بیشور ها 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فدا سرت بابا ولی دیگه زرنگ باش

الان بد شد ؟

لعنت به من اگر دیگه پیش اونا صحبتی کنم 

2740
دیگه به دختر دایی‌ ات رو نده  توهم متقابل اونو خراب کن بزار بفهمه  عجب آدم بیشتری ها&nbs ...

بخدا من بد هیچکس رو نخواستم همیشه باهاش صمیمانه حرف زدم اما اون بدتر یکاری کرده آدم دلش شکسته

حتی وقتیکه من تازه عروس بودم جای اینکه باهاش حرف بزنه میرفت پیش بقیه من تنها بودم 

لعنت به من اگر پیششون دیگه حرفی بزنم یا مهربونم باشم 

بخدا من بد هیچکس رو نخواستم همیشه باهاش صمیمانه حرف زدم اما اون بدتر یکاری کرده آدم دلش شکسته حتی و ...

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بدکند 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
دخترم هیچ وقت هیچ کجا غیبت کسی رو نکن شاید طرف شرایط روزه گرفتن نداشته

بخدا بحث غیبت نبود من مثلاً میخواستم بگم اون با روزه دار فرقی ندارع چون هیچی نیمخوره 

بساط غیبت اون هم در این همین میشه شما به روزه کس دیگه ای چکار داشتید اگه حرفی یا نصیحتی بود باید ب ...

من مثلاً می‌خواستم بگم اون با روزه دار فرقی نداره چون هیچی نمیخوره من بدتر کردم خراب کردم

الان بد شد ؟ لعنت به من اگر دیگه پیش اونا صحبتی کنم 

دهن لقی

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2706