2733
2734
عنوان

یعنی عشق، واقعا انقدر قشنگه؟

189 بازدید | 16 پست

مثل این بیت از شاعر که می‌گه: گر برود جان ما در طلب وصل دوست حیف نباشد که دوست دوست‌ تر از جان ماست... 

توصیف شما از عشق چیه؟ 

اِی خالِقِ هَر قِصِهٔ مَنْ اينْ مَنو اينْ تـو🍁بَرْ سازِ دِلَم زَخمِه بِزَنْ اينْ مَنو اينْ تـو🎻هَرْ لَحْظِه جدا اَز تـو بَرامْ ماههِ و سالی🌕با هَر نَفَسَمْ داد می‌زَنَمْ جایِ تو خالی💕🗣مَنَمْ عاشِقِ نازِتو کِشیدَنْ بِه خاطِرِ تو اَز هَمِه بُریدَنْ تَنها تو رو دیدَنْ...👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عشق انسان به انسان رو قبول ندارم مگر عشق والدین و فرزند و برعکس که پاک و واقعیه 

غیر ازین اگر به وصال( ازدواج ) برسه تموم میشه  ، مگر اینکه بهم نرسن و در حسرت هم بمونن باز معنیش عشق نیست ، دلبستگی وابستگی و اینجور تعابیر بکار ببریم درستتره 

عشق فقط راجب خدا معنی پیدا میکنه و اکثر اینجور اشعار برلی خدا گفته شده 

مرگ تدریجیع

به نظرم می‌شه گفت عشق مثل خوردن قهوه‌ست. هم تلخه هم لذت بخش. 

اِی خالِقِ هَر قِصِهٔ مَنْ اينْ مَنو اينْ تـو🍁بَرْ سازِ دِلَم زَخمِه بِزَنْ اينْ مَنو اينْ تـو🎻هَرْ لَحْظِه جدا اَز تـو بَرامْ ماههِ و سالی🌕با هَر نَفَسَمْ داد می‌زَنَمْ جایِ تو خالی💕🗣مَنَمْ عاشِقِ نازِتو کِشیدَنْ بِه خاطِرِ تو اَز هَمِه بُریدَنْ تَنها تو رو دیدَنْ...👀
عشق انسان به انسان رو قبول ندارم مگر عشق والدین و فرزند و برعکس که پاک و واقعیه  غیر ازین اگر ...

این حرف شما من رو یاد کتاب ملت عشق انداخت. به نظرم عشق به خدا در این کتاب خیلی زیبا بیان شده. 

این حرف شما من رو یاد کتاب ملت عشق انداخت. به نظرم عشق به خدا در این کتاب خیلی زیبا بیان شده. 

اکثر اشعار عاشقانه که خیلی پرسوز و گدازه و متعالی برای خداوند گفته شده 

چون فقط خدا لایق چنین عشقی هست 

حتی اگر اشتباه نکنم شنیدم حدیثی هست که میگه ازدواج مدفن عشق هست ، ینی دو نفر هر چقدرم فکر کنن عاشق هم هستن باز با وصال فروکش میکنه اون وابستگی و دل بستگی 

عشق خیلی فراتر ازین حرفاست فقط برای خدا صدق میکنه

2738
تاپیکتو دیدم حالم بد شد 

قصد ناراحت کردنتو نداشتم گل.

خواستم بگم عاشق آدم درست بشو دیدم دل که حالیس نیست ، گا هی میره دست میذاره رو سمی ترین آدم

بنظرم عشق یه جور دوراهیه که قلب و عقلتو به بازی می‌گیره و گاها ممکنه این وسط عقل آدم شکست بخوره. 

2706