2752
2734
عنوان

یعنی عشق، واقعا انقدر قشنگه؟

189 بازدید | 16 پست

مثل این بیت از شاعر که می‌گه: گر برود جان ما در طلب وصل دوست حیف نباشد که دوست دوست‌ تر از جان ماست... 

توصیف شما از عشق چیه؟ 

اِی خالِقِ هَر قِصِهٔ مَنْ اينْ مَنو اينْ تـو🍁بَرْ سازِ دِلَم زَخمِه بِزَنْ اينْ مَنو اينْ تـو🎻هَرْ لَحْظِه جدا اَز تـو بَرامْ ماههِ و سالی🌕با هَر نَفَسَمْ داد می‌زَنَمْ جایِ تو خالی💕🗣مَنَمْ عاشِقِ نازِتو کِشیدَنْ بِه خاطِرِ تو اَز هَمِه بُریدَنْ تَنها تو رو دیدَنْ...👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عشق انسان به انسان رو قبول ندارم مگر عشق والدین و فرزند و برعکس که پاک و واقعیه 

غیر ازین اگر به وصال( ازدواج ) برسه تموم میشه  ، مگر اینکه بهم نرسن و در حسرت هم بمونن باز معنیش عشق نیست ، دلبستگی وابستگی و اینجور تعابیر بکار ببریم درستتره 

عشق فقط راجب خدا معنی پیدا میکنه و اکثر اینجور اشعار برلی خدا گفته شده 

مرگ تدریجیع

به نظرم می‌شه گفت عشق مثل خوردن قهوه‌ست. هم تلخه هم لذت بخش. 

اِی خالِقِ هَر قِصِهٔ مَنْ اينْ مَنو اينْ تـو🍁بَرْ سازِ دِلَم زَخمِه بِزَنْ اينْ مَنو اينْ تـو🎻هَرْ لَحْظِه جدا اَز تـو بَرامْ ماههِ و سالی🌕با هَر نَفَسَمْ داد می‌زَنَمْ جایِ تو خالی💕🗣مَنَمْ عاشِقِ نازِتو کِشیدَنْ بِه خاطِرِ تو اَز هَمِه بُریدَنْ تَنها تو رو دیدَنْ...👀
عشق انسان به انسان رو قبول ندارم مگر عشق والدین و فرزند و برعکس که پاک و واقعیه  غیر ازین اگر ...

این حرف شما من رو یاد کتاب ملت عشق انداخت. به نظرم عشق به خدا در این کتاب خیلی زیبا بیان شده. 

این حرف شما من رو یاد کتاب ملت عشق انداخت. به نظرم عشق به خدا در این کتاب خیلی زیبا بیان شده. 

اکثر اشعار عاشقانه که خیلی پرسوز و گدازه و متعالی برای خداوند گفته شده 

چون فقط خدا لایق چنین عشقی هست 

حتی اگر اشتباه نکنم شنیدم حدیثی هست که میگه ازدواج مدفن عشق هست ، ینی دو نفر هر چقدرم فکر کنن عاشق هم هستن باز با وصال فروکش میکنه اون وابستگی و دل بستگی 

عشق خیلی فراتر ازین حرفاست فقط برای خدا صدق میکنه

تاپیکتو دیدم حالم بد شد 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
تاپیکتو دیدم حالم بد شد 

قصد ناراحت کردنتو نداشتم گل.

قصد ناراحت کردنتو نداشتم گل.

مهم نیس 

عشق همیشه قشنگ نمی‌مونه 

اولش قشنگه آخرش تلخ

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
خواستم بگم عاشق آدم درست بشو دیدم دل که حالیس نیست ، گا هی میره دست میذاره رو سمی ترین آدم

بنظرم عشق یه جور دوراهیه که قلب و عقلتو به بازی می‌گیره و گاها ممکنه این وسط عقل آدم شکست بخوره. 

شاید همینی که شاعر نوشته باشه

ولی خب خودش قشنگه ولی وای به حال وقتی که عاقبتش قشنگ نباشه💔

دخالت کردن توی زندگی دیگران و قضاوت کردنشون کار انسان های بی ملاحظه و بی فرهنگه...چه تو مسائل بچه آوردن باشه چه ازدواج چه شغل چه هر چی...انسان های عاقل فرهنگ سازی می‌کنند،تبلیغ می‌کنند،آگاه سازی می‌کنند!زندگی شخصی با زندگی اجتماعی فرق میکنه...زندگی شخصی چیزیه که بین خودت و خانوادته و زندکی اجتماعی چیزیه که تو برای جامعه به اشتراک میذاری.پس انقدر نگید به خودم مربوطه به خودم مربوطه حتی طرز صحبت کردن شما توی خیابون به بقیه مربوطه...فقط انسان های بی تمدن جامعه رو برای خودشون میدونن یه انسان متمدن آرامش جامعه رو بهم نمیریزه.ریشه فلسفه اعتقادات از چهارچوب ها گرفته میشه یا حتی میشه به پوشش تشبیهش کرد...و یک انسان بی لباس عریان خطاب میشه نه پوشش متفاوت.کسی که به بد دهنی اعتقاد داره اعتقاد نیست بی اعتقادیه.پس هر اعتقادی قابل احترامه ولی بی اعتقادی ارزشی نداره پس پایبندی به بی اعتقادی طنزی بیش نیست.انتقادپذیر بودن خوبه ولی انتقاد یه انسان عاقل و بالغ رو می‌پذیرم.به نظر و رفتار انسان ها نگاه نکن نصفشون دلیل کارهاشون رو نمیدونن اگر میخوای راه درست رو بری دنبال حقیقت برو.
2706