2733
2739
عنوان

فکرم پیششون موند ...

747 بازدید | 15 پست

درست پای عابر بانک ! 

نزدیک افطار بود و من کارت پدرم که به هیچ رمز پویای اعتقاد نداره دستم بود چندتا انتقال داشتن و منم برای فرار از نق نق های ارغوان درست لحظات نزدیک به افطار که سر درد هم بر من غالب میشه زدم بیرون یادم اومد باید اسکناس نو هم بگیرم آخه به دوتا از بچه ها عیدی نداده بودم ...

تو دنیای خودم بودم که با معطل شدن پای عابر یاد این جمله افتادم دقیقا کند ذهن ترین انسان جهان الان جلوی من ایستاده و چندباری صدای دستگاه عابربانکم در اومد ! 

با بی حوصلگی به قامت زن نگاهی کردم لباس هایی به شدت تمیز ولی کهنه پارگی چادر که دوخته شده بود پیدا بود  و حالا تازه نظرم به دختر بچه ای افتاد که ساق پاش پانسمان شده بود با دمپایی که براش خیلی کوچیک بود کمی از پاش زمین لمس می‌کرد...

حواسم انقد پرت شده بود که با صدای نفر پشت سرم که به زن توپید که عجله کنه تازه متوجه گذر زمان شدم ، زن ترسید و سریع کنار رفت نوبت من شده بود ! 

خودم جمع کردم و جلو رفتم کارم تموم شد فقط اسکناس نو یادم رفت بگیرم البته دروغ چرا از اعتراض پشت سری انقد هول کرده بودم که به سرعت دوتا انتقال انجام دادم کنار وایسادم دیدم این خانم و بچه هنوز نرفتن ...

همینکه از پله پایین اومدم صدای بچه رو شنیدم که میگفت حالا که سوختم برای منم یه چیزی از مغازه میخری ؟؟؟ 

صدای مادر نشنیدم...

نتونستم برم صبر کردم و دوباره به صف برگشتم پشت سر این مادر و دختر ! 

میخواستم ببینم چه مشکلی دارن اما مادر پر از دلشوره بود فقط به زمین و دوتا کارت تو دستش نگاه می‌کرد! 

اینبار نوبت این مادر شد و من با تمام زیر پا گذاشتن اصول و قواعدم خیره شدم به صفحه ! 

میخواستم ببینم دقیقا چه چیزی از این عابر میخواد ؟!

درخواست وجه بود با مبلغ ۱۰۰ هزار تومان شروع کرد 

پیام سیستم : موجودی کافی نیست 

مجدد مبلغ ۸۰ هزار تومان 

پیام سیستم موجودی کافی نیست

اینبار ۵۰ هزار تومان 

مجدد ؛ موجودی کافی نیست ...! 

کارت بعدی و تکرار تمام موارد بالا 

نتونستم جلوی خودم بگیرم آروم گفتم ببین اول چقدر موجودی داره حس کردم یه کم خودش جمع کرد و اینکار کرد کل موجودی کارت ۲۸ هزار تومان بود ! 

دکمه انصراف زد و بدون هیچ جمله ای از مقابلم گذشت دخترش به صورتم نگاه کرد و لبخند شیرینی زد و بعدد به دستهای خالی مادرش و خیلی آروم دنبال مادرش رفت...

یه لحظه به شدت حالم بد شد من الان باید چیکار کنم ؟؟؟

اسکناس های نو رو از دستگاه گرفتم ناخودآگاه مسیری که رفته بودن نگاه کردم خیلی ازم دور نشده بودن کمی دویدم دختر بچه که بی هوا اینطرف و اونطرف نگاه می‌کرد متوجه ام شد مادرش تکون میداد تا من ببینه یه لحظه نگاه کردن و ایستادن تا رسیدم بهشون بدون هیچ فکر قبلی اسکناس های نو رو مقابل بچه گرفتم گفتم من به همه ی بچه ها عیدی میدم دختر شما داشت از دستم در می رقت!

این گفتم و به بچه پول و دادم سریع برگشتم چون ترسیدم ناراحت نشن با حالت دو برگشتم سمت خونه بابام ...

حالا این شب ها تمام فکرم پیششون هست اما مادرم قشنگ گفتن که تو چکاره ای خدایی که تو رو درست بیست دقیقه قبل اذان یهو میکشونه پای عابر حواسش به بنده هاش هست ! 

دعا میکنم این لحظات هر جا هستین پولدار بشین و دیگه غصه نخورین 😭😭😭

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین خدا یه جوری دستت رو بگیره خودتم کف کنی

دختر دلمو یه جوری شاد کردی که گریم گرفت 

خدا خودش مراقب و نگهدارت و خانوادت باشه ان شاالله 

🩷الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🩷/ من یه دختر بوشهریم😊
2728

ان شاالله خدا اون خانم و بجه اشو در آرامش و آسایش قرار بده

ارغوان

نمیگم فقیرم

خونه و ماشین داریم

وسایل خونمونم خوبه تازه دوساله عوض کردم ولی اینا پول نمیشن

بیکاریه شوهرم اونم دوسال دیونم کرده

با ماشین به قولی هلکو و دولکی کار میکنه ولی ماشین همش خراب میشد الانم بخاطرش ۵۰ میلیونم قرض بالا اوردیم

قبل سال جدید دلم گرفته بود ن برا عید برا ماه رمضان گفتم خدایا پول ک نداریم گوشتمونم کمه 

چیکار کنم هر سال این  موقع یخچال پر بود 

باور میکنی احساس تنهایی و غربت میکردم بخصوص ک پسر و دخترمم میخواستن روزه بگیرن

تا گذشت قراری با خدا گذاشتم

قرآن بخونم

و صلوات هر روز برا امام حسین تا پیدا شدن شغل برا همسرم

پدر شوهرم میوه و برنج خرید گفت این عیدتون

مادرم دو تومن ریخت ب حسابمون یهو ماشین شوهرم خراب شد ولی برادر شوهرم باز پول داد گفت برو ماشینتو درست کن

مامانم ک فهمید ۵۰۰ داد گفت عیدی بچه ها

یهوداداشم یک تومن عیدی داد ک اصلا باورم نمیشد

یهو یه پولم از جایی ک شوهرم از جای طلب داشت برامون اومد رفتیم گوشت خریدیم 

یه روزه ام رفتیم خونه مادرم دیدم کلی چیز میز مثل برنج و مواد شوینده  رب و سوغاتی از مشهد ک خواهرم اورده بود بهم داد

باور میکنی اون موقع ک همسرم شاغل بود اینطوری برامون نمیومد

خدا واقعا روزی رسونه ب باور ما بستگی داره

2740

چقدر خوب که بی تفاوت نبودین چقدر لحظات سختی داشته اون مادر  💔 خداحتما انرژی مثبت کارتون رو بهتون برمیگردونه 

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤

الهی به حق این شب عزیز خدا گره تمام مشکلات زندگیتو باز کنه الهی به حق این شب همسرت به راه راست هدایت بشه وزندگیتون درکنار هم شیرین تر از عسل بشه الهی دست به خاک بزنی طلا بشه

ان شاالله خدا اون خانم و بجه اشو در آرامش و آسایش قرار بده ارغوان نمیگم فقیرم خونه و ماشین داریم ...

عزیز دلم الهی شکر بابت تمام گشایش ها خدا بنده هاش به هیچ عنوان تنها نمیذاره اونم بنده های نیکش مثل شمارو

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
الهی به حق این شب عزیز خدا گره تمام مشکلات زندگیتو باز کنه الهی به حق این شب همسرت به راه راست هدایت ...

مممنونم عزیز دلم تو تمام این شب های قشنگ دو سه شبی حال خوشی دست داد که حالش شبیه بقیه شب ها نبود صنمت از ته دل دعا کردم ان شاالله عاقبت بخیر باشه و لباس عافیت بپوشه عزیز دلم

سلام صبورا جان 

ارزو های خوب برات کردم و میکنم 

چندوقت تو تاپیکات نبودم اومدم یه سر زدم بسکه دلم گرفت و غصه هام یادم رفت 

اما میدونم که کاره ای نیستم و فقط یه دعا میتونم برات بکنم اونکه پیشته و حواسش بهت هست خداست خدای من و تو همه ی هستی 

یه جمله که معجزه زندگیمه برا تو هم میگم و اون اینه خدایا در امان تو 

خودت و دخترت و خانوادت و همه چیزهایی که دوس داری رو در امان خدا میسپارم ان شالله که در امان خدا هرچه زودتر به آرامش برسی

برام دعا کن

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
مممنونم عزیز دلم تو تمام این شب های قشنگ دو سه شبی حال خوشی دست داد که حالش شبیه بقیه شب ها نبود صنم ...

فدای محبتت بشم ممنونم گلم همیشه بیادتم 

الهی خنده از ته دل دل خوشی از ته دل وارامش داشته باشی

2706