2733
2739

خیلی حالم بده بچه ها به جز اینجا جاییو ندارم 😔

امشب یه چیزی معلوم شد برام با اینکه دلم خیلی شکسته ولی به نفعم بود 

ميخوام با دل شكستم نماز شب بخونم 

فقط ازتون خواهش ميكنم شما هم برا من دعا كنيد حالم بهتر شه و شخصي که مناسبمه برام پیدا شه 

ببخشيد اگه تاپيك شلوغ شد شايد تك تك ريپلاي نتونم كنم ولي همتونو دعا ميكنم هيچكدومتونو يادم نميره ❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واست حمد خوندم تورو خدا واسه من دعا کن اسمم پریاس

تو عاشق نبودی دل تو چه سنگه ،ولی تا قیامت دلم واست تنگه ،نفرینت نمیکنم من خوشی تو خوشیمه، تو هرجا بخندی خندت دل خوشیمه، تو دل سنگی و من دلم واسه تو تنگه،تو باید میموندی تا زنده بمونم، همه دلخوشیم رفت اون روز که تو رفتی. اگه دوس داشتی یه صلوات واسه حاجتم بفرس جای دوری نمیره مهربون😊😘💕
2738

سلام عزیزدلم، وای خداصبرت بده، بهترین کار و کردی، انشاءالله هرچی به خیر و صلاحته پیش بیاد کسی بیاد تو زندگیت که این روزها و تموم غم و غصه هاتو فراموش کنی و هیچوقت غم نبینی خوش بخت ترین بشی🥺الهی به حاجت دلت برسی برای مراد دل منم دعاکن خدا جواب دل شکسته هارو میده🥺❤️

قبول باشه عزیزم التماس دعا 🙏من خیلی خیلی محتاجم زندگیم به تار مویی بنده😭😞 مامان آقا ارشا هستم😔

چشم حتما امشب انقدر دلم شكستس اصلا كاري به حاجت خودم ندارم مطمئنم خدا با دل شكسته من حاجت همتونو ميده

2706