2733
2734

من خودم شمال بزرگ شدم ولی برای اونجا نیستم زادگاهم توی اذربایجانه،حستون نسبت به این عکسهارو بگید ؟؟من عاشق اینجور جاهام برعکس از شمال خوشم نمیاد اصلا ،با ادمهاش کاری ندارم چون اکثر فامیلامونم برای شمالن😍

ولی کلی گفتم ببینم شما چه حسی میگیرید از اینجا🥲🥲من خودم عاشق اینجور مناطقم یه جورایی انگار حس زندگی و متعلق بودن بهش رو دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
عاشقشممم آخه خودمم یه جای کوهستانی بدنیا اومدم ولی وایب خیلی خیلی میگیرم از اینجاها

همینطوره محیط های کوهستانی یه حال و هوای خاصی دارن 

از اسم کاربریم مشخصه که منم مثل شما ریشه

توی کوهستان دارم😅

عاشق این منظره هستم 🥲کوه استوار و پاییز و تاریخ🙃😍

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...

دیروز اینجا بودم. منم عاشق کوهستان. 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
2706