2733
2739

من بعد از 2 سال رابطه ی مجازی امروز با هزار تا استرس و بدبختی تونستم ببینمش بعد تاپیک زدم مثلا خوشحالیم تقسیم کنم باهاشون 

یکی اومده میگه مواظب باش قابل اعتماد نیستن 

یکی میگه چه جرعتی داشتی 

یکی میگه به پا اشتباه نکنی بعدا بندازی گردن خدا 

یکی اومده میگه اینا هم نان میرن م. یدن بعدا ما باید دلداری بدیم 😐😐😐 

واقعا من نه تاپیک زدم نصیحت بشنوم نه دنبال دلداری باشم

وقتی نمی‌تونید تو خوشی‌های دیگران باشین لطفا تاپیک و ترک کنین برین دنبال همون خیانت و.... 

کاری به نصیحتا ندارد اصلااااا مشکلم با شعور نصفه نمشونه 

تهشم همینا ادعای تحصیلات و فرهنگشون میشه 

آرامش 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون اکثرا ی عده کم سواد و خانه نشین ان ک با دنیای بیرون ارتباط انچنانی ندارن و همین باعث شده فرهنگشون تو زمان مادربزرگی باقی بمونه 

منم چند بار تاپیک زدم همچین اتفاقی برام افتاد

همسر عزیزم تو ارزشمند ترین دارایی منی❤️😘                   ( الکی مثلا منم متاهلم )
2728

حاجی بخدا ینی ادم پشماش میریزه میگه نکنه یارو اینجوریه 

والا  آدمو شکاک میکنن نسبت به طرف مقابلش

من خودم تاپیک زدم به کراشم بگم ازت خوشم میاد یا نه با اینکه اصلا چیز خاصی نبود همچین گفتن نگو پشیمون میشی نگو فلانه اصلا به گوه خوردن افتادم تاپیک زدم

طبیعت هوشمندِ !! ۷۸
چون اکثرا ی عده کم سواد و خانه نشین ان ک با دنیای بیرون ارتباط انچنانی ندارن و همین باعث شده فرهنگشو ...

بابا کاری به نصیحت ندارم یکی با احترام نصیحت میکنه منم تشکر 

ولی طرف شعور از بغلشم رد نشده میخواد دلداریم بده 

آرامش 🌱
2740

چون از این مدل تاپیک ها که آخرش به ناراحتی ختم میشه زیاد دیدن 

و کاربرا از دیدن این همه تاپیک ناراحتی خسته شدن

قابل انتظاره این واکنش

به هر حال خوشحالم بهت خوش گذشته❤️

چقدر ساده بهم ریختی روان مرا/ بریده غصه دل کندنت امان مرا🎶

ناراحت نشو ....انقدر آدمها دورو غیرقابل اعتماد شدن ک حد نداره شاید خودشون تجربه بد داشتن ...مثل من باورت میشه همکارم ک همه جوره هواشو داشتم و هیچی ازش دریغ نکردم خودش رفت با یکی درگیر شد ک منم باهاش مشکل داشتم علنی چندوقت قبلش با رئیس مون سر اون بحث م شد چون بشدت پشت اون بود خلاصه وقتی برا درددل اومد پیشم بهش گفتم آره فلانی ک رئیس باشه منو سر اون دعوا کرده میونه ما شکرآب....باورت میشه رفت پیش رئیس گفت ایم منو وادار کرده بخاطر اینکه خودش باهاشون درگیر نشه؟من اینو نفهمیدم تا یه حرفی درباره رئیس مون ک پیشش گفته بودم رفت گفت و لو رفت بعدش فهمیدم دوست صمیمی من مدتهاست جاسوس اینا بوده 

با چیزی به نام آزادی بیان آشنایی داری؟

با چیزی به نام شعور آشنایی داری 

هر کس نصیحت کرد تشکر کردم ولی فرار نیس بیان از دادن حرف بزنن مگه من مثه خودشونم 

اگه قرار باشه با آزادی بیان شعور و فرهنگ زیر سوال بره آزادی بیانی نباشه بهتره چرا آزادی و بد معنا می‌کنید 

آرامش 🌱
2706