2737
2734
عنوان

💔هرکسی یادم کند یادش بخیر🥺

83 بازدید | 4 پست

هرکسی یادم نکرد یادش بخیر

هرکسی یادش رود یادم کند یادش بخیر

من تو را دوست میدارم همه هنگام نه چون نیما

که میگوید شبا هنگام.....................................🥺

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س 

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀

خدایا فرج امام زمان ما رو برسون😭🤲

ممنون از تاپیک خوبتون حال و هوامون امام زمانی شد خدا اجرت بده👌الهم عجل لولیک الفرج

بخون👈اگه الان از چیزی ناراحت هستی و غصه داری میخوام بهت بگم خدا بزرگه و بعد غم برات شادی گذاشته  به خدا اعتماد کن! خدا همیشه صلاحمون رو میخواد.. هر چی میخوای رو به خدا بگو.. توی مجازی و نی نی سایت جای درد و دل نیست!❌حرفاتو به خدا بزن اونم انقدر قشنگ برات معجزه میکنه  اگه میخوای زندگیت تغییر کنه اول از واجبات دینی و نماز اول وقت شروع کن! انقدر به کارات برکت و نظم میده❤.. اگر سوال شرعی یا اعتقادی دارید تماس بگیرید با ۰۹۶۴۰۰ ../ تمام دارایی ام خدایی است که دغدغه از دست دادنش را ندارم🥰بگو؛ خدایا شکرت  زندگیمو سپردم به خدا و اهل بیت و شهدا خودشون برام معجزه کردن تو هم توکل کن تا ببینی دست خدا رو تو زندگیت😍💚الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚استغفرالله💚الحمدالله💚..🌸🇮🇷🌸 دنیا کوتاهه؛ مهربون باشیم باهم😁💙زندگی سخت است اما ما به امر الله پایداریم و قوی👌.. الهم عجل لولیک الفرج💐#مردم_مظلوم_فلسطین🇮🇷حجاب یعنی من ارزشمندم و هر کسی لیاقت دیدن من را ندارد:) حجاب یعنی برای خدا تیپ میزنم😍

دوست دارم امام زمانم،

چند روز پیش دلم از عالم و آدم گرفت، آهنگ محسن چاووشی رو گوش میدادم با دلخوری، تو آهنگ می‌گفت تو این فکر بودم به هر بهونه یکبار آسمون رو بیارم تو‌خونه حواسم نبود که به تو فکر کردن خوده آسمونه، تو دنیای سردم به تو فکر کردم ...

بعد شنیدن این آهنگ اولش یقین کردم این آهنگ نمیتونه برای یک عشق زمینی باشه ...

بعدش که به شخصیت امام زمان فک کردم حس کردم سرما و دلخوریم رفت!

واقعا فکر کردن به امام زمان آوردن آسمون آبی امید به خونه سرد ذهنمون هستش.

شبت بخیر آبی ترین امیدم

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست دارم امام زمانم، چند روز پیش دلم از عالم و آدم گرفت، آهنگ محسن چاووشی رو گوش میدادم با دلخوری، ...

دمتون گرم

التماس دها وهزارها دعا 🙏

که همش تو یکی ختم میشه

اللهم عجل لولیک الفرج 

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀
2731
خدایا فرج امام زمان ما رو برسون😭🤲 ممنون از تاپیک خوبتون حال و هوامون امام زمانی شد خدا اجرت بده👌 ...

دمتون گرم

التماس دها وهزارها دعا 🙏

که همش تو یکی ختم میشه

اللهم عجل لولیک الفرج